مدیر کارگروه قرآن بنیاد خاتم الاوصیا(عج):

جامعه قرآنی عزادار خادم بزرگ قرآن کریم است

مدیر کارگروه قرآن بنیاد خاتم الاوصیا(عج)، با بیان اینکه جامعه قرآنی عزادار خادم بزرگ قرآن کریم است، گفت: مرحوم آیت الله خزعلی، تا آخرین لحظه عمرش در مسیر درست ولایت گام برداشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه قم، خواجه پیری روز پنجشنبه در دیدار دانشجویان قرآنی بنیاد خاتم الاوصیاء سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با آیت الله مصباح یزدی در موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: مرحوم آیت الله خزعلی حبیب بن مظاهر انقلاب ما بودند که همه ما از فیض حضور ایشان محروم شدیم.

مدیرکارگروه قرآنی بنیاد خاتم الاوصیا، گفت: نیروهای تراز نظام اسلامی و انقلابی در بنیاد خاتم الاوصیا در حال شکل گیری هستند و کارگروه قرآن این بنیاد سعی دارد که سرشاخه‎های این لشکر قرآنی را تربیت کند.

وی با اشاره به تربیت 4500 مربی قمی برای مهدکودک‎های کشور، تصریح کرد: آموزش 1000 روحانی برای بیان تفسیر، آموزش مدرسی نهج‎البلاغه با حضور 120 روحانی، آموزش مدرسی صحیفه سجادیه با 2 هزار مربی، آموزش 60 طلبه ویژه دوره مشاوره قرآنی و ایجاد شبکه 100 هزار مجلس محلی مسجد محور در کشور از جمله برنامه‎های این کارگروه بوده است.

خواجه پیری بیان کرد: کتب و محتوای این طرح تهیه شده است و یک شبکه بزرگ نیروی انسانی در حوزه تفسیر و یک مجموعه آماده برای نیازهای نظام اسلامی تهیه شده است. فعالیت ما با این رویکرد است که هر کسی با ده دقیقه طی مسیر به این طرح در یک مسجد وارد شود.

وی گفت: از مهر ماه تربیت 17 هزار مربی مهد کودک در کشور انجام خواهد شد. پس از آموزش شبکه‎ای از نیروهای مجرب قرانی تشکیل خواهند شد.

انتهای پیام

کد N960648