امیر سرتیپ موسوی:

منطقه در آتش فتنه آمریکا می‌سوزد/ ایران، جزیره ثبات است

سیاسی

جانشین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، گفت: در حال حاضر منطقه ما در آتش فتنه و آشوب می‌سوزد و این به واسطه شیاطین بزرگ دنیا به سرکردگی آمریکاست که باعث شده منطقه ناامن باشد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ سیدعبدالرحیم موسوی در مراسم اختتامیه رزم مقدماتی مشترک دانشجویان دانشگاه های افسری ارتش که در پادگان حضرت جوادالائمه (ع) نیروی زمینی برگزار شد، اظهار داشت: در طول تاریخ، همه ارتش های جهان برای خود اهدافی داشته و برای رسیدن به آن اهداف تلاش کرده اند.

وی افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز برای رسیدن به اهداف خود، معنویت را محور قرار داده و برای رسیدن به آن تلاش می‌کند.

جانشین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، به دوره رزم مقدماتی دانشجویان دانشگاه های افسری ارتش اشاره کرد و گفت: در طول این دوره حضور و تلاش روحانیون در کنار نظامیان باعث شده، معنویت‌محوری از همان روزهای ابتدایی آموزش فرماندهان و کارکنان آینده ارتش به آنها آموزش داده شود.

امیر موسوی تصریح کرد: توجه به امر آموزش نظامی تخصصی در ارتش جمهوری اسلامی ایران نسبت به گذشته بیشتر و عمیق‌تر شده است که ما نمود آن را در آموزش شما دانشجویان عزیز در این اردوگاه و سپس در دوران تحصیلتان در دانشگاه های افسری ارتش شاهد هستیم.

وی گفت: نظامیان ما باید آتش فداکاری و اشتیاق انجام ماموریت های خطیر را که در قلب آنها جاری است، به بهترین نحو حفظ کرده و در مواقع لزوم به نمایش بگذارند و این باید در وجود تمام کسانی که لباس مقدس سربازی و ارتش را بر تن کرده اند، به خوبی نمایان باشد و از آن برای جانبازی و دفاع از آرمان های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران استفاده کنند.

جانشین فرمانده کل ارتش همچنین با اشاره به ناامن بودن منطقه اظهار داشت: شما عزیزان می بینید که در حال حاضر منطقه ما در آتش فتنه و آشوب می‌سوزد و این به واسطه شیاطین بزرگ دنیا به سرکردگی آمریکاست که باعث شده منطقه ما ناامن باشد.

امیر موسوی ادامه داد: اما در این منطقه بلوا زده و ناامن، جمهوری اسلامی ایران جزیره ثبات و امنیت است که ما این امنیت را مرهون ملت، نیروهای مسلح، شهدا، آزادگان و جانبازان تحت رهبری‌های داهیانه امام (ره) و مقام معظم رهبری هستیم.

وی در پایان برای دانشجویانی که موفق شده‌اند دوره رزم مقدماتی مشترک دانشگاه های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران را با موفقیت به پایان برسانند، آرزوی موفقیت کرد.