مدیر کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس:

مجلس تصمیمی در مورد پخش نشدن جلسات برجام نداشته است

قطعنامه 2231,برجام

مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی با اشاره به عدم حضور عوامل صداوسیما برای ضبط جلسه امروز - سه‌شنبه - کمیسیون برجام گفت که روابط عمومی مجلس و کمیسیون برجام تصمیمی در مورد عدم پخش تلویزیونی نداشتند.

مهدی کیائی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با رد برخی شایعات در مورد ممانعت مجلس از ضبط جلسه کمیسیون برجام توسط صدا و سیما اظهار کرد: مجلس از ابتدای طرح موضوع هسته‌ای در کمیسیون امنیت و بعد از آن در کمیسیون برجام با درخواست صداوسیما در مورد ضبط کامل و پخش جلسات حضور مسئولین سابق و فعلی مذاکره کننده و کارشناسان در جلسات کمیسیون امنیت ملی و بعد در کمیسیون برجام موافقت کرد.

وی افزود: جلسات قبل طبق روال ضبط کامل می‌شد و بعدا از صداوسیما پخش می‌شد اماعلیرغم این‌که از قبل اعلام شده بود، امروز جلسه کمیسیون برجام برگزار می‌شود و برخی مسئولین در این جلسه حضورمی‌یابند صدا و سیما خودش از ضبط برنامه خودداری کرد و مجلس ممانعتی دراین زمینه نداشته است.

وی خاطرنشان کرد: روابط عمومی مجلس و کمیسیون برجام تصمیمی در مورد عدم پخش تلویزیونی جلسات نداشته‌اند و صداوسیما امروزهم مثل همه جلسات گذشته می‌توانست جلسه کمیسیون برجام را ضبط و آن را پخش کند.

نهاوندیان، عراقچی،قشقاوی و انصاری برای بررسی ابعاد اقتصادی برجام در جلسه صبح امروز - سه شنبه - کمیسیون حضور یافته بودند که دوربین واحدمرکزی خبر بعد از گرفتن چند شات تصویر، جلسه را ترک می‌کند و این در حالی است که که در روزهای گذشته واحد سیار در مجلس مستقر می‌شد و چند دوربین صداوسیما جلسات را به طور کامل ضبط و بعدا آن را پخش می‌کردند.

انتهای پیام

کد N958166