شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یورش نظامیان صهیونیست به مسجدالاقصی را محکوم کرد

رژيم صهيونيستي

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای، یورش نظامیان رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی را محکوم کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در این اطلاعیه آورده است: در آستانه سال نو یهودی، روز یک‌شنبه همزمان با نماز صبح، نظامیان رژیم صهیونیستی به همراه شهرک‌نشین‌های تندرو، دست به حمله ددمنشانه به مسجدالاقصی زدند و با شلیک گلوله و گاز اشک‌آور، صدها نفر از نمازگزاران مسلمان را زخمی کردند.

در واپسین روزهای پایانی ماه ذی القعده الحرام و در آستانۀ ایام حج ، نظامیان جلاد ارتش رژیم صهیونیستی از طریق دروازه‌های باب‌السلسله و باب‌المغاریه و به هنگام برگزاری نماز جماعت صبح، اقدام به شلیک گلوله، گاز اشک‌آور و گاز فلفل به نمازگزاران مسلمان کرده و صدها نفر زخمی گردیدند. این تجاوز وحشیانه با جلوگیری از ورود دیگر مسلمانان برای کمک به زخمی‌ها همراه بوده و نمازگزاران در مسجد محبوس شده‌اند. نمازگزاران با شعارهای الله‌اکبر در مقابل این حملات وحشیانه مقاومت کردند.

رژیم ددمنش صهیونستی بیش از شصت سال است که با کشتار وحشیانه، آواره کردن زنان و کودکان بی گناه و بی سرپناه فلسطینی، این سرزمین مقدس را اشغال کرده و هر روز با کشتار جمعی و قتل و غارت مردم بی‌دفاع، پرده‌ای جدید و سناریویی دهشتبارتر از اشغالگری خود رقم می‌زند.

مردم مقاوم فلسطین نیز در مقابل این رژیم سفاک کودک‌کش، همواره با توکل به خداوند متعال و اتحاد و وحدت، مقاومت کرده و تنها راه رهایی فلسطین از دست این رژیم اشغالگر را انتفاضه فلسطینی وایستادگی و مقاومت در مقابل ظلم را می‌داند.

ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از عموم ملت آزاده، حق‌طلب و شریف ایران اسلامی و همه آزادگان جهان می‌خواهد تا با محکوم کردن این یورش وحشیانه برای آزادی قدس شریف و سرزمین فلسطین دعا کنند.

انتهای پیام

کد N957015