۰
دادستان کرمان خبر داد

انهدام 51 باند مواد مخدر طی 5 ماه نخست سال جاری

  • ۱۶بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از انهدام 51 باند و کشف و توقیف 43 تن از انواع مواد مخدر در پنج ماهه نخست سال جاری در استان خبر داد و گفت: سیاست راهبردی دستگاه قضایی استان ضربه و انهدام باندهای مافیایی مواد مخدر است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کویر، دادخدا سالاری با اعلام کشف 43 تن از انواع مواد مخدر از سوداگران مرگ بیان کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون 11 هزار و 294 پرونده در ارتباط با جرائم مواد مخدر وارد دستگاه قضایی استان شده است که تصمیمات مقتضی اتخاذ شده و مورد رسیدگی قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه 51 باند بزرگ مافیای مواد مخدر منهدم شده‌اند، افزود: پهنای جغرافیایی استان کرمان حداقل معادل پنج استان کشور است و موقعیت این استان به گونه‌ای است که بخش عمده اتباع بیگانه و مواد مخدر از آن عبور می کند.

سالاری گفت: بخش عمده‌ای از توان قضایی استان صرف برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر شده است. تبعات عبور مواد مخدر از استان کرمان برای مردم بسیار سنگین است و با این حال به هیچ عنوان اجازه جولان به سوداگران مرگ را نخواهیم داد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان با تاکید بر مقابله با سوداگران مرگ و باندهای مواد مخدر اضافه کرد: مقابله با باندهای شکل گرفته مواد مخدر در یک سال گذشته رشد چشمگیری داشته است.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.