نماینده قروین در مجلس خبرگان:

تبیین آموزه‌های اسلام از مأموریت‌های حوزه‌های علمیه خواهران است

حوزه‌هاي علميه خواهران,حوزه

نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان گفت: در شرایط کنونی بیش از هر زمان دیگر نیاز به نشر علوم اهل بیت (ع) به ویژه در جامعه بانوان احساس می‌شود.

نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان گفت: در شرایط کنونی بیش از هر زمان دیگر نیاز به نشر علوم اهل بیت (ع) به ویژه در جامعه بانوان احساس می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قزوین، آیت‌الله علی اسلامی در مراسم آغاز کلاس‌های حوزوی سال جدید حوزه علمیه خواهران شهرستان تاکستان اظهار کرد: امروزه با افزایش و ایجاد زمینه عقاید و افکار انحرافی در جامعه، فطرت‌های پاک توسط جنود شیطان در معرض آسیب قرار گرفته‌ است.

وی وجود حوزه علمیه را نوید‌بخش آینده‌ روشن خواهران مبلغه و ترویج فرهنگ و معارف اهل بیت (ع)در حوزه‌های مختلف دانست.

نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان، تبیین و تعمیق آموزه‌های اسلام و مکتب تشیع در عرصه‌های مختلف علوم و معارف اسلامی، به ویژه مسائل اختصاصی زنان و خانواده و زمینه سازی برای استنباط معارف دینی را از جمله مأموریت‌های حوزه‌های علمیه خواهران دانست.

اسلامی صیانت هوشمندانه و روشمند از اسلام و مکتب اهل‌ بیت(ع) در برابر شبهات، خرافات و اندیشه‌های انحرافی به ویژه در حوزه مسائل زنان و خانواده و هدایت جامعه زنان با تکیه بر تعلیم، تعمیق و گسترش معنویت، اخلاق و رفتار اسلامی و اهتمام به تحقق تمدن اسلامی بر اساس آموزه‌های قرآن کریم و مکتب اهل‌بیت(ع) را از اهداف دیگر بانوان در حوزه‌های علمیه اعلام کرد.

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان هدایت، پشتیبانی و حمایت از تحکیم و اعتلای نظام اسلامی را نیز جزو برنامه‌های حوزه‌‎های علمیه دانست.

به گزارش ایسنا 48 طلبه تاکستانی در سال تحصیلی جدید حوزه علمیه خواهران تاکستان در کلاس‌های پایه اول و دوم تحصیل می‌کنند.

انتهای پیام

کد N956854