طی پیامی؛

سرلشگر صفوی در گذشت پدر سردار اشتری را تسلیت گفت

سیاسی

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در پیامی، درگذشت پدر سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر،  سرلشکر سیدیحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا طی پیامی درگذشت پدر سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

برادر ارجمند سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری

فرمانده محترم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم؛

خبر در گذشت مرحوم حاج مرتضی اشتری، ابوی گرامیتان واصل و موجب تألم خاطر گردید. فقدان آن بسیجی عارف، شاعر اهل بیت و مومن که پدری مهربان و با تقوی بود و عمری را با پارسایی و عشق و خدمتگزاری صادقانه به اهل بیت (علیه الاسلام) خصوصا پیر غلامی حضرت اباعبدالله الحسین (علیه الاسلام) سپری و عاقبت در ایام ذی القعده و در آستانه شهادت حضرت امام جواد (علیه الاسلام) جهان فانی را وانهاد و با عشق دیدار حضرت حق به دیار باقی شتافت؛ ضایعه جبران ناپذیر است که جزء با صبر و پناه بردن به ایزد منان التیام نمی یابد.

اینجانب مصیبت وارده را به جنابعالی و سایر بازماندگان تسلیت عرض نموده و از آستان ربوبی برای آن فقید سعید، علو درجات و هم نشینی با حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، صلحا و صدیقین و برای شما، خانواده محترم و سایر بازماندگان سوگوار پاداش صابرین توأم با سلامت و سعادت مسئلت می نمایم.»