۰

بیانیه جمعیت دفاع از ملت فلسطین در محکومیت تهاجم رژیم صهیونیستی به مسجدالأقصی

  • ۲۱بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

جمعیت دفاع از ملت فلسطین در محکومیت تهاجم رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

"وَمَنْ أَظْلَمُ مِمَّن مَّنَعَ مَسَاجِدَ اللّهِ أَن یُذْکَرَ فِیهَا اسْمُهُ وَسَعَی فِی خَرَابِهَا "

بی تردید صهیونیست ها مصداق آشکاری برای خطاب آیه شریفه اند و همین آیه ، تکلیف مسلمانان را در برخورد قاطع و تمام کننده با صهیونیست ها مشخص کرده است و کوتاهی در آن، به تاکید آموزه های دینی و اصول مسلم عقلی و عرفی، جایز نیست . چرا که سکوت در برابر ستم ، ستمکار را در استمرار ستم خویش تا رسیدن به نیت پلیدش ، جسور تر خواهدکرد. بی تردید این اقدام صهیونیست ها در حمله به مسجد الاقصی با برنامه ریزی قبلی و هماهنگی با دولت اشغالگر صهیونیست انجام گرفته و صهیونیست ها در صدد آن هستند که با توجه به فتنه تکفیری ها و گروه هایی مانند داعش و جبهه النصره و القاعده و وهابیون و غیره در کشورهای سوریه ،‌عراق ، لیبی ،‌مصر ، یمن و ... نیات پلید خود را درباره مسجد الاقصی عملیاتی کنند. طرح بحث هایی چون تقسیم زمانی و یا مکانی مسجد الاقصی در یکی دو ماه اخیر و درخواست خلع ید نگهبانی و حفاظت حرم شریف قدس از اداره اوقاف قدس شریف از سوی مسئولین دولت صهیونیستی همچنین سازمان دهی بیش از 18 گروه صهیونیستی برای تخیریب مسجد الاقصی و مجموعه حرم شریف قدس و ساخت معبد موهوم سلیمانی به جای آن، همگی نشان از برنامه ریزی های اشغالگران صهیونیست در موضوع مسجد الاقصی و خطراتی دارد که این مکان شریف و مقدس اسلامی را تهدید می کند.

جمعیت دفاع از ملت فلسطین،‌ حمله صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی را محکوم کرده و ضمن حمایت از مقاومت مدافعان قدسی،‌ قدس شریف، ‌اعلام می دارد:

- مسجد الاقصی، ‌قبله نخست مسلمانان و معراج گاه نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص) ‌است و برای امت اسلام مسجدی مقدس محسوب می شود و مسلمانان صیانت از آن را تکلیفی برخود می دانند که قصور در آن را موجب عقوبت الهی می‌دانند.

- بیت المقدس طبق قوانین بین المللی،‌ سرزمین بین المللی بوده و حضور صهیونیست ها ‌در این شهر و اشغال و تحمیل حاکمیت خود بر آن و مردمش، خلاف موازین بین المللی بوده است و این وظیفه سازمان ملل متحد است که نسبت به نقض های مکرر و فاحش قوانین بین الملل از سوی صهیونیست ها هشدار داده و تمهیدات لازم را برای ممانعت از اقدامات جنایتکارانه آنها تدارک کند.

- قدس شریف به عنوان خط قرمز و مقدس جهان اسلام در فلسطین بوده و اشغال آن از سوی صهیونیست ها و هر گونه اقدام علیه آن ، می تواند استقرار صلح و امنیت را در جهان تهدید کند و بی تردید مسئولیت آن با صهیونیست ها و حامیان آن یعنی دولت های غربی خواهد بود.

- جمعیت دفاع ازملت فلسطین با توجه به قراین و شواهد موجود و پیش بینی های مبتنی بر آموزه های دینی و پیش بینی های علمی دانشمندان یهودی ،‌مسیحی و مسلمان جهان مبنی بر نابودی قریب الوقوع اسراییل، معتقد است اسراییل گام به شرایط پایانی خود نهاده و هر گام آن ، این رژیم را با شتاب بیشتری به سرنوشت محتوم خود سوق خواهد داد و همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید داشتند، صهیونیست ها 25 سال آینده را نخواهند دید، انشاءالله .

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.