پیام تسلیت ظریف در پی حادثه دلخراش مکه

تسنیم نوشت: در پی بروز حادثه دلخراش در مکه مکرمه و جان باختن تعدادی از حجاج بیت الله الحرام وزیر خارجه ایران در پیامی به خانواه‌های قربانیان تسلیت گفت.

در پی بروز حادثه دلخراش در مکه مکرمه و جان باختن تعدادی از حجاج بیت الله الحرام وزیر خارجه ایران در پیامی به خانواه‌های قربانیان تسلیت گفت.

به گزارش حوزه سیاست خارجی خبرگزاری تسنیم، در پی بروز حادثه دلخراش در مکه مکرمه و جان باختن تعدادی از حجاج بیت الله الحرام وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی به خانواه‌های قربانیان تسلیت گفت.
متن پیام دکتر ظریف به شرح زیر است:
خبر حادثه دلخراش در مکه مکرمه و جان باختن تعدادی از حجاج بیت الله الحرام از جمله از حجاج عزیز کشورمان مایه تاسف و تألم گردید ضمن تسلیت به خانواده‌های قربانیان و آرزوی شفای عاجل مجروحان این حادثه امیدوارم حجاج عزیز در ادامه موسم حج أمسال در ارامش و امنیت کامل مناسک حج را بإنجام رسانده و با سلامتی به أوطان خود بازگردند. همکاران این جانب در نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران در عربستان سعودی وظیفه خود می‌دانند با همکاری مسئولان بعثه مقام معظم رهبری سازمان حج و زیارت نهایت تلاش خود را در خدمت به حجاج کشورمان و رسیدگی به آسیب دیدگان این حادثه مبذول نمایند.
در پی حادثه سقوط جرثقیل در روز جمعه در مسجدالحرام مکه 107 زائر بیـت‌الحرام کشته و 238 تن دیگر زخمی شدند.

5252

کد N955092