سناتور مک کین مدعی شد:

گراهام رئیس جمهور آینده آمریکا/ توافق هسته ای فاجعه است

سیاسی

سناتور مک کین با حضور در یک برنامه رادیویی مدعی شد برنامه هسته ای ایران یک فاجعه بوده و بدترین اتفاق در عمرش به شمار می رود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سایت برنامه هاگ هیویت، جان مک کین و لیندسی گراهام دو سناتور آمریکایی بعد از ۱۵ سال در برنامه رادیویی هاگ هیویت حضور پیدا کردند و به سوالات حاضران شرکت کننده در برنامه جواب دادند.

مک کین در پاسخ به سوالی درباره توافق هسته ای ایران، این توافق را یک فاجعه و بدترین اتفاق در تمام عمرش خطاب کرد و آن را به توافق مونیخ تشبیه کرد. وی گفت هرچند نمی توانم رای سناتورهای مجلس سنا را تغییر دهم چون همیشه ما در اقلیت بودیم. ولی همه همقطارهای من هم با این توافق مخالف هستند.

مک کین در این برنامه رادیویی، لیندسی گراهام را رئیس جمهور آینده دانست و گفت امیدوار است وقتی او به این مقام می رسد مثل اوباما عمل نکند و به مخالفت با این توافق برخیزد.

وی همچنین به سوال مجری برنامه درباره سیاست های آمریکا در قبال مهاجران سوری جواب داد و گفت: آمریکا همیشه از مهاجران حمایت کرده است ولی در این مورد باید کمی احتیاط کرد.

مک کین مدعی شد که شاید در میان مهاجران اعضای گروه داعش وجود داشته باشند و اگر وارد خاک آمریکا شوند هزینه های زیادی به این کشور تحمیل کنند.