پایان نوزدهمین دوره سراسری مسابقات مدیحه سرایی ، ابتحال و همخوانی قرآن کریم

نوزدهمین دوره مسابقات مدیحه سرایی ‌، ابتحال و همخوانی قرآن کریم در روز 21 شهریورماه با تجلیل از نفرات برتر این دوره از مسابقات در مجتمع سرچشمه به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار دین و اندیشه خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)، نوزدهمین دوره مسابقات سراسری ابتحال‌،مدیحه سرایی و همخوانی قرآن کریم عصر امروز با حضور اساتید ، قاریان و حافظان قرآن کریم در مجتمع فرهنگی سرچشمه به کار خود پایان داد.

بر اساس این گزارش در این دوره از این مسابقات در بخش برادران 14 گروه مدیحه سرایی و 10 نفر مبتحل و در بخش مدیحه سرایی خواهران هم 8 گروه مدیحه سرایی در 21 شهریورماه به رقابت پرداختند .

12 داور قضاوت این بخش از مسابقات قرآنی را بر عهده داشتند که در نهایت در بخش مدیحه سرایی و همخوانی براداران گروه میعاد از قم موفق به کسب رتبه اول شد و گروه های بصائر از اصفهان ،‌طاها از مازندران ، معراج از قم و میعاد از استان خوزستان موفق به کسب رتبه های دوم تا پنجم شدند. در بخش ابتحال هم محمد برخورداری رتبه نخست این مسابقات را کسب کرد . حبیب صداقت، جواد رفعتی،‌ حسن مختاری و محمد محمدزاده رتبه های دوم تا پنج را از آن خود کردند . در مدیحه سرایی و همخوانی خواهران هم گروه صحبا از تهران موفق به کسب رتبه نخست این دوره از مسابقات مدیحه سرایی و همخوانی شد. گروه تسنیم از قم رتبه دوم ، گروه نسیم رحمت از مازندران و گروه مصباح الهدی از لرستان و گروه طاها از خراسان رضوی رتبه های سوم تا پنجم را کسب کردند.

انتهای پیام

کد N954641