آیت الله علم الهدی: ترافیک اروپایی که در هفته قبل داشتیم خطرناک است و انسان را دچار اضطراب می‌کند

تسنیم نوشت: امام جمعه مشهد گفت: این ترافیک اروپایی که در هفته قبل داشتیم خطرناک است و انسان را دچار اضطراب می‌کند، ما دو قرن از این اروپایی‌ها جز دزدی و آدم کشی و جنایت چیزی ندیدیم.

آيت الله سيد احمد علم الهدي ظهر امروز در بخشی از خطبه نماز جمعه مشهد اظهار داشت:  اين مذاکرات هسته‌اي که شروع شد برخي با قلم مسموم و برخي با فعاليت رسانه‌اي در فضاي مجازي اين سه نکته را در ميان مردم پخش کردند: يکي اينکه استکبارستيزي تمام شد، نکته دوم اينکه بايد با نظام بين المللي آمريکايي کنار بيائيم و نکته سوم اينکه آمريکا را بزک کردند و از آمريکاي شيطان بزرگ يک فرشته نجات بسازند.

عضو مجلس خبرگان رهبري تصريح کرد: مسئله اعتدال که شعار دولت يازدهم بود با مسئله نرماليزاسيون تفاوت دارد، اعتدال يعني نه در يک حد افراط سياستگذاري کنيم و نه در يک حد تفريط اصول و آرمانها را زير سوال ببريم و بايد يک روش عقلاني انتخاب کنيم اما نرماليزاسيون مي‌گويد مسائل را ذره ذره عادي کنيم و طرفداري از استکبار را با بزک قوي به مردم نشان دهيم و نفرت از استکبار را کاهش دهيم و کم کم حتي سفارت آمريکا باز شود.
آيت الله علم الهدي گفت: اين ترافيک اروپايي که در هفته قبل داشتيم خطرناک است و انسان را دچار اضطراب مي‌کند، ما دو قرن از اين اروپايي‌ها جز دزدي و آدم کشي و جنايت چيزي نديديم و لذا مقام معظم رهبري مذاکره با آمريکا را ممنوع اعلام کردند.
وي خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبري خطاب به صهيونيست‌ها فرمودند شما در 25 سال آينده اصلا وجود نداريد که تصميم گيري کنيد. اينکه برخي نيروهاي انقلابي را با اتيکت افراطي بخواهيم کنار بزنيم يک چنين چيزي امکانپذير نيست. روحيه انقلابي است که اين انقلاب و نظام را حفظ مي‌کند.

29214

کد N953093