رحمانی‌فضلی رییس بنیاد بین‌المللی غدیر وزرات کشور شد

عبدالرضا رحماني فضلي,وزارت کشور

آیت الله ابوالقاسم خزعلی، دبیرکل بنیاد بین‌المللی غدیر در حکمی وزیر کشور را به عنوان رییس بنیاد بین‌المللی غدیر در وزارت کشور منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، متن این حکم که صبح روز پنج‌شنبه توسط حجت الاسلام و المسلیمن صدیقی، امام جمعه موقت تهران به قائم مقام وزیر کشور تحویل داده شد به این شرح است:‌

«جناب آقای دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی (دام عزه)

با اهداء تحیت،

اکنون که بنیاد بین‌المللی غدیر با مدد ملکوتی مولی الموالی امیر المومنین حضرت علی علیه الصلاه و السلام می‌رود تا تجلیات غدیر را در مراکز تشیع و جهان اسلام متبلور کند، ضرورت دارد فعالیت‌های بنیاد بر اساس رهنمودهای امام راحل (ره)‌ و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) پیگیری شود.

لذا جنابعالی را که از یاوران مخلص غدیر و دارای سوابق درخشان در گسترش فرهنگ اسلام ناب محمدی صل الله علیه وآله هستید به سمت ریاست بنیاد بین‌المللی غدیر در وزارت کشور منصوب می‌کنم.

امید است در نشر و گسترش فرهنگ غنی غدیر و زدودن حجاب غفلت از چهره پرفروغ ولایت موفق باشید. از خداوند منان تاییدات جنابعالی را با عنایات خاصه حضرت بقیه الله الاعظم روحی لتراب مقدمه الفداء مسالت می‌کنم.

ابوالقاسم خزعلی

دبیر کل بنیاد بین المللی غدیر»

انتهای پیام

کد N952273