عذرخواهی نوبخت از مردم به دلیل ترافیک بزرگراه تهران به کرج

سیاسی

پس از وزیر صنعت، معدن و تجارت، این بار سخنگوی دولت از مردم عذرخواهی کرد.

به گزارش خبرآنلاين، دولت يازدهم همانطور که وعده داده بود، هر جا که لازم باشد از مردم عذرخواهي کند، فرهنگ عذرخواهي در دولت را نهادينه کرده است. کما اينکه هفته گذشته وزير صنعت به خاطر حرفي که درباره کمپين نخريدن خودرو زده بود از مردم عذرخواهي کرد و امروز صبح نيز سخنگوي دولت به دليل ترافيک تهران کرج از مردم پوزش طلبيد. (براي اطلاع از ديگر عذرخواهي هاي دولت يازدهم اين گزارش را بخوانيد ).

محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور که صبح امروز از مراحل ساخت قطعه دوم و سوم راه تکمیلی بزرگراه همت به شهر کرج، بازديد کرده، به خاطر معطل ماندن مردم در ترافیک بزرگراه تهران به کرج عذرخواهی کرد و از تکمیل بزرگراه همت منتهی به کرج تا سال آینده خبر داد.

به گفته وي، با توجه به ترافیک موجود در این مسیر تکمیل ساخت این مسیر ضروری بوده و تاکنون ۱۰۰درصد اعتبارات این پروژه تخصیص یافته است.

نوبخت با ابراز شرمندگی مجدد از ترافیک موجود در این مسیر افزود: این اعتبارات در طی هفته جاری و هفته آینده پرداخت خواهد شد تا مردم برای سفر از این مسیر ساعت‌ها در ترافیک معطل نشوند.

به گزارش ايسنا، سخنگوی دولت اظهار کرد: آنچه که در این هفته به این پروژه اختصاص می‌یابد مربوط به قطعه دوم اتوبان است و در هفته آینده نیز هفت و نیم میلیارد تومان برای رفع موانع مسیر پرداخت خواهد شد.

وی ضمن اشاره به برنامه زمانبندی اتمام پروژه تصریح کرد: وزارت راه و شهرسازی در نظر دارد به کمک اعتبارات تصویبی شهرداری و شورای شهر کرج این پروژه را تا سال آینده به اتمام برساند زیرا اقدامات هماهنگ نقش زیادی در تسهیل اتمام پروژه خواهد داشت.

وی در ادامه به اقدامات عمرانی کشور اشاره کرد و یادآور شد: دولت با وجود همه محدودیت‌های ناشی از تحریم تا کنون 6۸۰۰ میلیارد تومان برای طرح‌های عمرانی کشور پرداخت کرده است و پیش بینی می‌شود طی هفته آینده نیز هزار میلیارد تومان دیگر در زمینه عمرانی کشور پرداخت شود.

معاون رئیس جمهور از اهمیت حفظ منابع آب کشور گفت و خاطر نشان کرد: مهار منابع آب به خصوص منابع مرزی در دست اقدام است و به این منظور 2100 میلیارد تومان پرداخت شده است.

نوبخت از رشد سه درصدی اقتصاد کشور خبر داد و افزود: این رشد پس از رشد منفی شش و هشت دهم و منفی یک و 9دهمی معلول توجه دولت به بخش عمرانی کشور است.

وی در پایان گفت: اگر به طرح های عمرانی کشور توجه نشود بسیاری از هموطنان شاغل بیکار می‌شوند و توجه به این بخش علاوه بر عمران و آبادانی کشور اشتغالزا نیز است.

2727

 

 

کد N952186