با اشاره به بیانات اخیر رهبری،

نعمتی: نابودی اسرائیل از شعارهای اصلی انقلاب و نظام است

رهبري,مقام معظم رهبري

یک عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس با تاکید بر اینکه اسرائیل رژیمی غاصبی است که وجاهت قانونی و شرعی ندارد گفت: بدون تعارف اسرائیل باید از بین برود که این از شعارهای اصلی انقلاب و نظام است.

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با اشاره به بخشی از بیانات امروز مقام معظم رهبری در دیدار هزاران نفر از اقشار مختلف مردم مبنی بر اینکه ان‌شاءالله تا ۲۵ سال آینده چیزی به نام رژیم صهیونیستی وجود نخواهد داشت، به یادآوری اقدامات رژیم صیونیستی در حین و بعد از تعیین نتیجه مذاکرات پرداخت و گفت: در آن ایام رژیم و لابی صهیونیستی به دنبال تغییر اذهان عمومی نسبت به مذاکرات بود که برای رسیدن به هدفش حتی بودجه هنگفتی نیز تعیین کرد.

به گفته وی، نتانیاهو و کاسبان‌اش در آمریکا به دنبال به انحراف کشیدن مذاکرات بودند و می‌خواستند این فکر را به مردم دنیا القا کنند که برنده مذاکرات ایران بود و دنیا در مذاکرات شکست خورد.

این نماینده اصولگرای مجلس در ادامه با تاکید بر اینکه موضع ایران نسبت به رژیم صهیونیستی طبق بیانات امام(ره) و رهبری مشخص است گفت: بدون تعارف اسرائیل باید از بین برود که این از شعارهای اصلی انقلاب و نظام است؛ چون اسرائیل رژیمی خیانتکار و غاصب است که مشروعیتی در دنیا و جایگاهی در دنیای اسلام ندارد و بیانات امروز رهبر معظم انقلاب را می‌توان در همین راستا دانست.

نعمتی تاکید کرد که اسرائیل رژیمی غاصب است که وجاهت قانونی و شرعی ندارد و بنا بر فرموده امام و رهبری باید از صحنه روزگار محو شود.

وی در ادامه به بخش دیگری از بیانات رهبری در مورد دشمنی‌ها آمریکا اشاره و اظهار کرد: آمریکایی‌ها در طول 35 سال گذشته انواع خشونت‌ها و تحریم‌های طاقت‌فرسا را نسبت به کشور و مردم ما انجام داد و در نهایت خواستار مذاکره با ما بود.

نعمتی با بیان اینکه ایران هیچگاه خواهان مذاکره با آمریکا نبوده است، دلیل آن را بی‌صداقتی و رفتارهای آمریکا دانست و گفت: بنا به تعبیر رهبری آمریکایی‌ها روزی لبخند می‌زنند و روز دیگر مصوبه‌ای علیه ایران و تحریم‌های جدید تصویب می‌کنند این اقدامات صداقت آن‌ها را خدشه‌دار کرده است.

وی ادامه داد: آمریکایی‌ها بدانند باید با کشور و مردم ما یک رو و یک رنگ باشند و این را در عمل ثابت کنند؛ در این شرایط ممکن است باب مذاکرات باز شود اما اینکه بخواهند روزی شمشیر بکشند و روز دیگر دندان تیز کنند ترفند گرگ و روباهی است که قبلا به کار برده‌اند و ما نیز در مقابل آن ایستاگی کرده‌ایم.

این عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس در پایان گفت: آمریکایی‌ها بدانند نمی‌توانند با دورویی و دو رنگی با ملت ایران برخورد کنند؛ صداقت اصلی ترین موضوع در سیاست‌هاست که نباید فراموش شود.

انتهای پیام

کد N951381