فیلم/ تبعات لگد زدن به مهاجرین آواره

سیاسی

بین الملل: واکنش هایی که انتشار تصاویر لگد زدن یک فیلمبردار مجارستانی به پناه جویان در مرز این کشور با صربستان داشته موجب اخراج این فرد از شغلش شد.

ویدئویی منتشر شده که نشان می‌دهد یک فیلمبردار زن مجارستانی هنگام فرار پناه‎جویان کودک و بزرگسال از دست پلیس این کشور با لگد زدن تعادل آن‌ها را به هم می‌زند.

در این ویدئو که روز سه‌شنبه به طور گسترده در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، پترا لاسزلو، فیلم‌بردار شبکه «ان وان» مجارستان دیده می‌شود که ابتدا با لگد زدن سعی می‌کند تعادل کودکی را که در حال فرار است به هم بزند اما موفق نمی‌شود. 

در صحنه دیگر، هنگامی که پدری با فرزند خود در حال فرار کردن است فیلم‌بردار زن دوباره این حرکت خود را تکرار می‌کند اما این بار موفق می‌شود تعادل مرد را به هم بزند و او با فرزند خود به زمین می‌افتد. پس از انتشار این تصاویر، شبکه «ان وان» اعلام کرد لاسزلو را به علت رفتار «غیرقابل قبولش» اخراج کرده است.

این حادثه هنگامی رخ داد که ده‌ها پناه‌جو با شکستن صف پلیس مجارستان در مرز صربستان وارد خاک آن کشور شدند.

فیلم/ تبعات لگد زدن به مهاجرین آوارهبین الملل: واکنش هایی که انتشار تصاویر لگد زدن یک فیلمبردار مجارستانی به پناه جویان در مرز این کشور با صربستان داشته موجب اخراج این فرد از شغلش شد.