نیک‌نژاد:

حرکت در مسیر ولی فقیه، جامعه را از خطر انحراف دور می‌کند

سازمان تبليغات,17 شهریور

مدیرکل تبلیغات اسلامی تهران، با گرامیداشت یاد شهدای ۱۷ شهریور ۵۷، رمز پیروزی انقلاب را رهبری امام و تبعیت مردم از ایشان دانست.

مدیرکل تبلیغات اسلامی تهران، با گرامیداشت یاد شهدای ۱۷ شهریور ۵۷، رمز پیروزی انقلاب را رهبری امام و تبعیت مردم از ایشان دانست.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام نصیر نیک‌نژاد،‌ در آستانه سالروز جمعه خونین ۱۷ شهریور سال ۵۷ و قتل عام مردم بیگناه که همگی در راه اسلام و قرآن به شهادت رسیدند، گفت: این روز یکی از بزرگ‌ترین حوادث نهضت اسلامی ملت ایران به رهبری امام خمینی (ره) و به فرموده ایشان، یوم الله بود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی تهران، رمز ماندگاری این روز و دیگر ایام مانند ۱۳ آبان، ۲۲ بهمن،‌ روز جهانی قدس، دوران هشت ساله دفاع مقدس، حماسه ۹ دی و حضور در انتخابات‌های متعدد را در صحنه بودن مردم انقلابی و تابع ولی فقیه زمان برشمرد و خاطرنشان کرد: رهبری بی نظیر امام خمینی (ره) که برگرفته از اخلاص و تقوای این مرد خدایی و بر اساس تعالیم قرآن کریم و سیره معصومین علیهم السلام بود، موجب آگاهی و بصیرت توده‌های عظیم مردمی و در نهایت عظمت و اقتدار ایران اسلامی شد.

نیک‌نژاد، تصریح کرد: امروز نیز با توجه به شرایط حساس جهان اسلام و فتنه‌ها و توطئه‌های استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی بر ضد مسلمانان،‌ بر همه ما تکلیف است رهنمودهای یادگار گرانقدر امام (ره)، مقام معظم رهبری را با گوش جان و اراده راسخ، شنیده و اطاعت کنیم چرا که همواره در عرصه‌های دشوار، راهگشا بوده و جامعه را از ورود به جاده انحراف بازداشته است.

نیک‌نژاد، با درود به ارواح مطهر امام راحل، شهدای ۱۷ شهریور ۵۷، شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، پاسداشت راه و آرمان این بزرگواران را وظیفه همگان دانست و تأکید کرد: امروز، حفظ دستاوردها و ارزش‌های اسلامی،‌ افزایش بصیرت و هوشیاری در مقابل جنگ نرم دشمن تکلیفی بر دوش یکایک ماست.

این مسئول فرهنگی،‌ برپایی نشست‌های تبیینی یوم الله ۱۷ شهریور با حضور گروه‌های هدف؛‌ همایش‌های محوری در هیئات مذهبی، تشکل‌های مردمی و مؤسسات قرآنی، فضا سازی تبلیغاتی در مراکز وابسته، برپایی نمایشگاه‌های کتاب و عرضه محصولات فرهنگی، اقدامات فضای مجازی با محوریت سالروز جمعه خونین و اعزام مبلغین و مبلغات به مساجد، مراکز اداری و فرهنگی با هدف روشنگری و تحلیل حوادثی که منجر به پیروزی انقلاب در بهمن ۵۷ شد، را از جمله برنامه‌هایی برشمرد که همزمان با سالروز قیام ۱۷ شهریور از سوی ادارات تبلیغات اسلامی استان تهران به اجرا در می‌آید.

انتهای پیام

کد N950138