قدردانی فرمانده انتظامی قم از سازمان قضایی استان

فرمانده انتظامی استان قم به همراه جمعی از معاونین خود با رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در این دیدار سردار کاظم مجتبایی خطاب به رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان قم گفت: تلاش‌های زیادی شما و سایر همکارانتان برای برگزاری دوره های آموزشی انجام داده‌اید که به صورت ویژه قدرشناسی می‌کنم رفتار شما باعث شده تا کارکنان با روحیه بهتری انجام وظیفه کنند.

وی عدالت، مقابله با ظالم و دفاع از مظلوم را از وظایف سازمان قضایی نیروهای مسلح دانست.

فرمانده انتظامی استان قم، سپس ضمن تأکید بر استمرار کلاس‌های آموزشی قضایی ویژه کارکنان این فرماندهی افزود: همه ما یک هدف داریم و آن این است که پلیس خدمتگزار، صادق و سالم برای انجام وظیفه داشته باشیم.

سردار مجتبایی گفت: سرعت عمل و دقت عمل پلیس استان قم در مأموریت‌ها باعث شده تا این نیرو از لحاظ رضایتمندی مردم جزو سه استان برتر کشور قرار بگیرد.

وی در ادامه با بیان اینکه امسال به نسبت مدت مشابه سال قبل جرایم کارکنان ۷۵ درصد کاهش داشته، گفت: سرعت عمل و دقت عمل پلیس استان قم در مأموریت‌ها باعث شده تا این نیرو از لحاظ رضایتمندی مردم جزو سه استان برتر کشور قرار بگیرد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان قم نیز در این دیدار تعاملات نیروی انتظامی با سازمان قضایی نیروهای مسلح استان قم را کم نظیر خواند و علت اصلی آن را در قانون مداری شخص فرمانده انتظامی استان دانست.

صیدی با بیان اینکه ما اهمیت کار پلیس و سختی و مشکلات این شغل را درک می‌کنیم، تأکید کرد: باید در مسائل حقوقی مربوط به این شغل و در چارچوب قانون از کارکنان نیروی انتظامی حمایت و دفاع شود.

انتهای پیام

کد N950089