حبیبی: تشکیل شورای هماهنگی اصول‌گرایان از اهداف مؤتلفه، پایداری و ایثارگران است

تسنیم نوشت: محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت:جلسات وحدت و همگرایی حزب مؤتلفه اسلامی، جمعیت ایثارگران و جبهه پایداری ادامه دارد و هر زمان مقتضی باشد تشکیل خواهد شد و فعلاً قرار نیست این جلسات تعطیل شود.

وی با اشاره به تشکیل شورای هماهنگی اصول‌گرایان افزود: یکی از اهداف ما از ابتدا این بود که همه اصول‌گرایان هماهنگ با هم و با یک صدا و یک فهرست وارد انتخابات مجلس دهم شوند، بنابراین هر حرکتی که در جهت هماهنگ و هم صدا شدن بیشتر اصول‌گرایان در هر جایی از کشور شکل بگیرد، مورد تأیید ماست.
دبیرکل حزب مؤتلفه گفت: جلسات سه تشکل برای این تشکیل شد که در مرحله اول در مذاکراتی که ما با هم داریم، نقاط مشترک خود را شناسایی کرده و سعی کنیم نظرات‌مان را به هم نزدیک کنیم که این کار با لطف خداوند اتفاق افتاد، اما تنها هماهنگی سه تشکل هدف ما نبود، بلکه ما کار را حدود 10 ما قبل آغاز کردیم به امید اینکه با بقیه اصول‌گرایان نیز به تدریج رایزنی و مذاکره کنیم.
حبیبی ادامه داد: هدف ما از تشکیل جلسات وحدت مؤتلفه، ایثارگران و پایداری این بوده که به سمت ائتلاف اصول‌گرایان حرکت کنیم و از ابتدا نیز نگفتیم که ما محور وحدت اصول‌گرایان هستیم، بلکه از ابتدا گفتیم که کار را برای وحدت نهایی اصول‌گرایان شروع می‌کنیم و امیدوار هستیم که این سه تشکل افزایش پیدا کند و در نهایت کل اصول‌گرایان را در برگیرد و تمام اصول‌گرایان ائتلاف را با هم تشکیل دهند.
حبیبی درباره اینکه سه تشکل با ایجاد شورای هماهنگی اصول‌گرایان مخالف هستند، تصریح کرد: یکی از اهداف حزب مؤتلفه اسلامی، جمعیت ایثارگران و جبهه پایداری تشکیل شورای هماهنگی اصول‌گرایان است و در ماه‌های گذشته نیز در جلسات خود مطرح کردیم که نباید به رایزنی سه تشکل اکتفا کنیم، بلکه باید به سمت شورایی حرکت کنیم که آن شورا تمام اصول‌گرایان را در بربگیرد.

29214

کد N949836

خواندنی از سراسر وب