فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی:

مردم ایران شایسته بهترین خدمت رسانی هستند

فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی با تاکید بر ضرورت ارایه خدمات بهتر و بیشتر به مسافران در فرودگاه‌ها گفت: مردم ایران شایسته بهترین خدمت رسانی هستند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار سرتیپ دوم پاسدار صفر علی موسوی فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی در مراسم تودیع و معارفه فرمانده یگان حفاظت هواپیمایی هرمزگان، افزود: تمام افرادی که در فرودگاه به مسافران خدمت رسانی می کنند باید توجه داشته باشند که همیشه حق با مسافر است و با مهربانی و عطوفت با مسافران برخورد کنند.

وی با تاکید بر اینکه در خدمت رسانی به مردم باید بیشترین تلاش را انجام دهیم، افزود: امام خمینی (ره) با آن اقتدارو جایگاهی که داشتند خود را خادم مردم می دانستند ،ما نیز باید برای رضای خدا خدمات شایسته ای را در فرودگاه ها ارائه دهیم.

سردار موسوی تصریح کرد: تمام کسانی که در فرودگاه کار می‌کنند، باید راحتی مردم را در نظر داشته باشند تا با همدلی بتوانیم قدمی در راه خدمات رسانی بهتر به مسافران انجام دهیم.

فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی در بخش دیگری از سخنانش گفت: در فرودگاه سه اصل آموزش، تجهیزات و نیروی انسانی با انگیزه برای خدمات رسانی بیشتر و بهتر به مسافران نیاز است زیرا هرچه بتوانیم با وسایل و تجهیزات پیشرفته کمتر با مردم برخورد داشته باشیم، مردم راحت تر از فرودگاه عبور می کنند.

وی تاکید کرد: البته نباید از مباحث امنیتی غافل شویم، زیرا در بحث امنیتی دشمن در خواب نیست.

انتهای پیام

کد N947713