نماینده سنندج در مجلس:

اقتصاد مقاومتی در حد شعار و همایش باقی مانده است

رهبري,مقام معظم رهبري

نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در حد شعار و همایش باقی مانده و در عمل کار جدی در مورد آن نشده است.

نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در حد شعار و همایش باقی مانده و در عمل کار جدی در مورد آن نشده است.

سید احسن علوی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با اشاره به تاکید مجدد مقام معظم رهبری بر اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در دیدار با اعضای مجلس خبرگان گفت: جهان سلطه به دنبال ناآرامی و ناپایداری در خاورمیانه است و سیاست‌های ما باید برای مقابله با این مساله باشد تا به لحاظ اقتصادی وضع مطلوبی داشته باشیم.

وی افزود: در جهان امروز اقتصاد تک محصولی پاسخگوی نیاز کشورها نیست و ما باید از این وضع خارج شویم و خود را در مقابل پدیده‌ها و دسیسه‌های دنیای امروز بیمه کنیم و این موضوع تنها با عمل به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی شدنی است.

این عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در سالهای اخیر قوانین مناسبی برای تحقق این موضوع در مجلس تدوین و تصویب شده است.

علوی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری برای تشکیل ستادی بر پیگیری موضوع اقتصاد مقاومتی نیز اظهار کرد: این مساله یک موضوع فراگیر است و همه قوا باید در تحقق آن مشارکت داشته باشند و افراد خبره و متخصص در زمینه اقتصاد را به کار گیرند و باید توجه داشت این ستاد به یک ستاد سیاسی و تریبونی برای افراد تبدیل نشود و همه توان خود را صرف کار تخصصی در زمینه اقتصاد مقاومتی کند.

انتهای پیام

کد N947120