نوبخت: اداره کشور در مسیر توسعه تنها با حضور یک جریان سیاسی ممکن نیست

ایسنا نوشت: محمدباقر نوبخت دبیرکل حزب اعتدال و توسعه گفت: هیچ گروهی با تکروی نمی‌تواند در مسیر خدمت به نظام و ملت گامی موثر بردارد.

نوبخت در دومین نشست شورای هماهنگی استان‌های حزب اعتدال و توسعه - که به ریاست مرتضی بانک٬ رییس هیات اجرایی این حزب برگزار شد -  با تاکید بر این‌که «گسترش مشی اعتدال به عنوان یک روش در سطوح مختلف مدیریتی٬ ابزاری کارا برای اعتلای کشور است» اظهار کرد: کارنامه حزب اعتدال و توسعه نشان می‌دهد که این حزب هیچ‌گاه حیات خود را در نفی دیگر احزاب و جریان‌های سیاسی در هر دو طیف اصولگرایان و اصلاح طلبان ندیده است. بلکه سخن ما این است که هیچ گروهی با تکروی نمی‌تواند در مسیر خدمت به نظام و ملت گامی موثر بردارد.

وی با اشاره به نتایج عینی استقرار گفتمان اعتدال در مدیریت کشور افزود: برای مجموعه دولت مایه مباهات است که مقام معظم رهبری چندی پیش در دیدار با اعضای هیات دولت٬ از برقراری آرامش و ثبات در کشور٬ مهار تورم و سیاست خارجی تمجید کردند. این حمایت‌ها و همراهی‌ها نشان می‌دهد که رویکرد کلی دولت مثبت و مورد تایید مقام معظم رهبری و مردم ایران است.

بر اساس این گزارش٬ نشست یک روزه شورای هماهنگی استان‌های حزب اعتدال و توسعه٬ عصر روز پنجشنبه پس از دیدار با آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام خاتمه یافت.

در این نشست که با حضور جمعی از اعضای شورای مرکزی٬ هیات اجرایی و مسئولان استانی حزب اعتدال و توسعه برگزار شد٬ ضمن بررسی آخرین فعالیت‌های مربوط به ساماندهی تشکیلات استانی این حزب٬ درباره تحولات روز داخلی و بین‌المللی نیز بحث و بررسی صورت گرفت.

27214

کد N944874