وزیر کشور وارد کابل شد

سیاسی

وزیر کشور به منظور شرکت در اجلاس همکاری های اقتصادی منطقه ای برای افغانستان به این کشور سفر کرده است، در فرودگاه بین المللی کابل مورد استقبال وزیر امور مهاجرین و جمعی از مسئولان افغانستان قرارگرفت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور عبدالرضا رحمانی فضلی به منظور شرکت در اجلاس همکاری های اقتصادی منطقه ای برای افغانستان وارد کابل شد .

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور به منظور شرکت در اجلاس همکاری های اقتصادی منطقه ای برای افغانستان  در فرودگاه کابل با استقبال رسمی توسط سید محمد حسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین  و  دعوت کنندگان  و محمد رضا بهرامی  سفیر جمهوری اسلامی در کابل  وارد این کشور شد .

عبدالرضا رحمانی فضلی در گفت و گو با خبرنگاران گفت : علاوه بر شرکت در نشست بین المللی همکاری های اقتصادی منطقه ای برای افغانستان، در دیدارهای دوجانبه با رئیس جمهوری و رئیس اجرایی دولت وحدت ملی و برخی از وزیران افغانستان، زمینه های همکاری ایران در بخش های مختلف مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

بنا براین گزارش؛  در این برنامه  بین المللی که ششمین نشست اجلاس موسوم به ریکا است نمایندگانی از کشورهای منطقه ای و فرا منطقه ای حضور خواهند داشت .

پنجمین نشست اجلاس همکاری های اقتصادی منطقه ای برای افغانستان ۳ سال پیش در دوشنبه پایتخت تاجیکستان برگزار شد .

گفتنی است ؛ وزیر کشور با مقامات بلند پایه افغان ازجمله رئیس جمهور ، رئیس اجرایی ، وزیر کشور و وزیر امور مهاجرین افغانستان دیدار و درباره موضوعات مختلف از جمله تقویت روابط دو کشور و مسایل امنیتی و مرزی گفتگو خواهد کرد.