از سوی KHAMENEI.IR اعلام شد

فراخوان سؤالات شرعی درباره احکام «پوشش و آرایش»

سیاسی

پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR طی فرخوانی اعلام کرد که با توجه به کثرت سؤالات مکلفین در زمینه‌ی احکام «پوشش و آرایش»، به پرتکرارترین پرسش‌های شرعی مخاطبان درباره‌ احکام «پوشش و آرایش» مطابق با فتاوای مقام معظم رهبری پاسخ داده خواهد شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، فراخوان مذکور به شرح زیر در پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR منتشر شده است:

«باید مسائل ارزشی اسلام در جامعه‌ی ما احیاء بشود. مثلاً مسأله‌ی حجاب، یک مسأله‌ی ارزشی است. مسأله‌ی حجاب، مسأله‌یی است که اگرچه مقدمه‌یی است برای چیزهای بالاتر، اما خود یک مسأله‌ی ارزشی است. ما که روی حجاب این‌قدر مقیدیم، به خاطر این است که حفظ حجاب به زن کمک میکند تا بتواند به آن رتبه‌ی معنوی عالی خود برسد و دچار آن لغزشگاههای بسیار لغزنده‌یی که سر راهش قرار داده‌اند، نشود.» رهبر انقلاب اسلامی ۱۳۷۰/۱۰/۰۴

در ادامه‌ی پاسخ‌های موضوعی به سؤالات شرعی مخاطبان براساس فتاوای حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای و با توجه به کثرت سؤالات مکلفین در زمینه‌ی احکام «پوشش و آرایش»، پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR با همکاری دفتر استفتائات، به پرتکرارترین پرسش‌های شرعی مخاطبان درباره‌ی احکام «پوشش و آرایش» مطابق با فتاوای معظم‌له پاسخ خواهد داد.

کاربران گرامی می‌توانند سؤالات خود را تا شانزدهم شهریور در بخش نظرات این صفحه یا به شماره پیامک ۲۰۱۱۰ ارسال کنند.

انتهای پیام

کد N943682