گردهمایی گردان‌های سایبری سپاه تهران برگزار شد

جلسه هماهنگی نهایی گردان‌های سایبری سپاه تهران بزرگ برگزار شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، جلسه هماهنگی نهایی بین گردان‌های سایبری قرارگاه فضای مجازی سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ برای حضور در رزمایش اقتدار ثارالله با حضور سردار کاظمینی فرمانده سپاه تهران برگزار شد.

بررسی وضعیت نهایی گردان‌های فضای مجازی و وظایف هر یک از آنها و توجیه وضعیت موجود از جمله مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

برای نخستین بار رزمایش اقتدار ثارالله با حضور عملیاتی گردان‌های سایبری سپاه تهران در کنار سایر گردان‌های رزمی، عملیاتی و امدادی در بوستان بزرگ ولایت برگزار خواهد شد.

گردان های عملیات فرهنگی سپاه تهران از سال گذشته تحت آموزش‌های تخصصی و پیشرفته در حوزه های مختلف قرار گرفته اند. اعضای فعال گردان‌های مذکور بیش از 3000 نفر هستند که هر گردان دارای گروهان‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف تولیدی، دیداری و شنیداری، شبکه های اجتماعی، بازی و انیمیشین، گرافیک و ....است.

تقویت منافع ملی و پیگیری اهداف انقلاب اسلامی در فضای سایبری، آینده پژوهی، مدیریت پیام با استفاده از تولیدات مختلف و زبان‌های گوناگون، استفاده از ابزارهای رسانه، تولید محتوا در حوزه‌های مختلف، سازماندهی و کادرسازی گردان‌های سایبری و انجام عملیات‌های سایبری با پیگیری اهداف کلان نظام و انقلاب از اهداف تشکیل گردان‌های سایبری سپاه تهران بزرگ است.

انتهای پیام

کد N943223