مدیرکل تبلیغات اسلامی قم:

هیئت‌های مذهبی راه نفوذ دشمنان را ببندند

هيئات مذهبي

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم از مسئولان هیئت‌های مذهبی خواست که با هوشیاری، راه نفوذ دشمنان در هیئت‌های مذهبی را ببندند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم از مسئولان هیئت‌های مذهبی خواست که با هوشیاری، راه نفوذ دشمنان در هیئت‌های مذهبی را ببندند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قم، حجت‌الاسلام والمسلمین عباس اسکندری در جمع مسئولان تعدادی از هیئت‌های مذهبی قم با بیان نمونه‌هایی از اهمیت مدیریت هیئت مذهبی اظهار کرد: نگرانی دشمنان از پیشرفت و تعالی فرهنگ تشیع و عاشورایی و عالم گیر شدن آن است، بنابراین تمام تلاش خود را به خاموش کردن و یا به انحراف کشاندن این فرهنگ متعالی معطوف کرده‌اند.

وی با بیان این‌که «دشمنان برای واردکردن اعوجاج و انحراف در عقاید ناب شیعه و عاشورا از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند» گفت: تشکیل و حمایت فرقه‌های ضاله همانند وهابیت، داعش، النصره و... و همراه کردن عزاداری‌ها با خرافه و پیرایه از مواردی است که دشمن به آن امیدوار است، بنابراین هیئت‌های مذهبی باید تلاش کنند راه نفوذ دشمنان را ببندند.

اسکندری در مورد بیم و امید دوستداران اسلام و تشیع در جهان افزود: دوستداران مکتب اسلام و تشیع تلاش و ایستادگی 37 ساله جمهوری اسلامی را بر سر آرمان‌های مقدس خود می‌بینند و امیدوارند، اما از سوی دیگر نگرانند که مبادا با این همه استقامت، اقتدار و ریخته شدن خون‌ها، افرادی بخواهند سنگر دین را خالی کنند و ما در برابر جبهه استکبار عقب نشینی کنیم که در این صورت امید مستضعفان عالم به یاس و ناامیدی تبدیل می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم اظهار کرد: دشمنان نقش هیئت‌های مذهبی را در عرصه‌های مختلف، بی‌بدیل و تاثیرگذار می‌بینند.

وی پیشتازبودن هیئت‌های مذهبی در تحولات سال 42، نقش کلیدی در پیروزی انقلاب اسلامی و حضور باشکوه در خاموش کردن شعله‌های آتش فتنه 88 را از کارکردهای بی‌بدیل هیئت‌های مذهبی ذکر کرد و افزود: عزت دنیا و آخرت هیئتی‌ها در پافشاری بر فرهنگ متعالی عاشورایی است.

انتهای پیام

کد N942239