داعش، فیلم زنده سوزاندن چهار عراقی را منتشر کرد

گروه تروریستی داعش بار دیگر فیلمی نفرت انگیز از جنایات خود منتشر کرد، روز گذشته 4 عراقی شیعه به دست جلادان این گروه زنده زنده کباب شدند.

داعش، فیلم زنده سوزاندن چهار عراقی را منتشر کردگروه تروریستی داعش بار دیگر فیلمی نفرت انگیز از جنایات خود منتشر کرد، روز گذشته 4 عراقی شیعه به دست جلادان این گروه زنده زنده کباب شدند.

 

 

 

به گزارش وب سایت شبکه العربیه ، گروه تروریستی داعش، در یک رفتار وحشیانه که هیچ تفاوتی میان انسان، حیوان، و جامدات یا میان شیعه، سنی و مسیحی، قائل نیست، ویدیویی را پخش کرد که در آن 4 شیعه را به اتهام جاسوسی، زنده سوزاند.

سایت روزنامه بریتانیایی اندیپندنت روز دوشنبه 31 اوت، بخش های از این ویدیو را پخش کرد. در این ویدیو که اعلام شده در الانبار به ضبط رسیده، چهار نفر با لباس پرتقالی رنگ پیش از عملیات زنده سوزاندن، اعتراف کردند که به نیروهای بسیج مردمی (حشد شعبی) وابسته هستند.

این افراد دست و پا بسته نخست به یک ستون چوبی بسته شدند، سپس یکی از داعشی های نقاب دار، با قرار دادن آتش در زیر این افراد، آنها را زنده سوزاند.

دکتر اندریاس کریج کارشناس امور خاورمیانه در بخش پژوهش های دفاع در دانشگاه کینز کولج به رسانه های بریتانیایی گفته است که ویدیو جدید با انتشارات سابق داعش متفاوت است. به گفته این کارشناس بریتانیایی هدف از پخش این فیلم ارعاب مردم در سطح جهانی و جذب متعصبین است.

گفتنی که در فوریه 2015، گروه داعش، معاذ الکساسبه، خلبان اردنی را زنده سوزاند و ویدیوی عملیات وحشیانه خود را بر روی سایت های وابسته به خود پخش کرد.

49310

کد N942079