مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری معرفی شد

سازمان اوقاف,اوقاف

با حضور قائم مقام سازمان اوقاف، مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد سازمان اوقاف و امور خیریه، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و معاون سیاسی امنیتی استانداری، مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری معرفی شد.

با حضور قائم مقام سازمان اوقاف، مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد سازمان اوقاف و امور خیریه، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و معاون سیاسی امنیتی استانداری، مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری معرفی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه چهارمحال و بختیاری، عبدالرضا عابد، قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه در آیین تکریم و معارفه مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ضمن تشکر از تلاش‎های حجت‌الاسلام غلامیان، حجت‌الاسلام عزیزی را از مدیران خوب و شایسته دانست و اظهار کرد: حجت‌الاسلام عزیزی در دوران خدمت‌گزاری خود سهم بسزایی در به ثبت رسیدن موقوفات جدید داشته‌ است.

وی بیان این‌که «پست و مقام برای هیچ‌کسی باقی نخواهد ماند» افزود: از تمام مسئولانی که در گذشته با سازمان اوقاف و امور خیریه همکاری داشته‌ا‌ند خواستارم که همکاری خود را در راستای عملکرد بهتر این دستگاه ادامه دهند.

در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام محسن غلامیان، مدیرکل سابق اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری با بیان این‌که «پست و مقام در مقابل شهید و شهادت ارزش ندارد» از همراهی تمام مسئولان استانی در راستای عملکرد بهتر اوقاف و امور خیریه تشکر کرد.

وی ضمن تشریح بخشی از عملکرد خود در طول دوره خدمت، اخذ 134 سند موقوفه، ثبت 194 وقف جدید، جذب 25 میلیار ریال بودجه برای مساجد، اضافه کردن شش دستگاه اتومبیل به اوقاف و امور خیریه، ساخت اتاق مدیر و تجهیز مهمان‌سرا، ایجاد سایبان در اداره اوقاف و امور خیریه، تجهیز اداره کل و شهرستان‌ها به صندلی و کامپیوتر و بستن دو دفتر نمایندگی فارسان و کیار به دلیل ناهمسانی درآمد و هزینه را از اقدامات موثر در زمان فعالیت خود در این سازمان برشمرد.

وی همچنین به امام‌زاده حمزه‌علی(ع) به عنوان یکی از امامزادگان شاخص استان اشاره کرد و گفت: با همت و درایت امام جمعه بلداجی و هیات امنا با یک مدیرت جهادی، ظرف مدت 14 روز بقعه این امامزاده ساخته شد.

در ادامه حجت‌الاسلام مرتضی عزیزی، مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری ضمن تشکر از حسن اعتماد مسئولان به وی، به لزوم همدلی مسئولان اشاره و خاطرنشان کرد: امید است با تعامل و همدلی تمامی ادارات و با محوریت نماینده ولی فقیه در استان و استاندار، فعالیت‌های این اداره کل به خوبی پیش برود.

انتهای پیام

کد N942049