وکیل‌مدافع سازمان تامین اجتماعی:

تا اوایل هفته آینده به حکم سعید مرتضوی اعتراض می‌کنیم

سعيد مرتضوي

وکیل‌مدافع سازمان تامین اجتماعی گفت: تا اوایل هفته آینده درخواست تجدیدنظر خود را نسبت به رای صادره برای سعید مرتضوی تقدیم خواهیم کرد.

مجتبی نظری در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: درحال حاضر لایحه اعتراضی سازمان تامین اجتماعی نسبت به حکم صادره از سوی شعبه 9 دادگاه کیفری یک استان تهران برای سعید مرتضوی آماده است.

وی ادامه داد: سازمان تامین اجتماعی معتقد است چون آقای مرتضوی واجد صلاحیت برای حضور در این سازمان نبودند، تبعا حقوقی که در این مدت دریافت کردند خلاف بوده و باید تمام مدت حضور وی در تأمین اجتماعی مورد توجه قرار گیرد و تمام حقوق‌های پرداخت شده، بازگردد.

وکیل مدافع سازمان تامین اجتماعی خاطرنشان کرد: این پرونده آقای مرتضوی همراه با پرونده عظیم دیگری تشکیل شد، اما بازپرس قسمت مربوط به سازمان تامین اجتماعی را از آن پرونده جدا و به دادگاه ارسال کرد. در حال حاضر مابقی پرونده در شعبه 15 بازپرسی است.

نظری اظهار کرد: با توجه به اینکه حکم از سوی شعبه 9 دادگاه کیفری یک استان صادر شده، مرجع تجدیدنظرخواهی، دیوان عالی کشور است.

به گزارش ایسنا، سعید مرتضوی از سوی شعبه 9 دادگاه کیفری یک استان تهران در رابطه با شکایت سازمان تأمین اجتماعی برای به رد مال و حبس محکوم شد.

انتهای پیام

کد N941988