آقاتهرانی: اصولگرایان همواره به دنبال صیانت از بیت‌المال هستند

جبهه پايداري,اصولگرايان,انتخابات مجلس دهم

دبیر کل جبهه پایداری انقلاب اسلامی با بیان اینکه اصولگرایان معتقدند باید افراد شایسته و متدین و اصلح مسئولیت‌ها را بر عهده بگیرند گفت: افتخار اصولگرایان این است که زیر نظر فقها کار می‌کنند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت الاسلام والمسلمین مرتضی آقاتهرانی در اجلاس سراسری دبیران استانی سه تشکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی، جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی و حزب موتلفه اسلامی اظهار داشت: عشق و علاقه به محرومین و اقشار آسیب‌پذیر یکی از شاخص‌های اصولگرایی است. این ویژگی از ویژگی‌های انقلاب اسلامی است.

وی در ادامه افزود: بسیاری در دنیا در انقلاب‌های مختلف دم از کمک به محرومین و فقرا می‌زنند اما جلوتر که می‌روند خودشان دزد گردنه می‌شوند. ما نیز نمی‌گوییم معصوم هستیم اما از ویژگی‌های انقلاب ما کمک به مستضعفان است. امام خمینی(ره) با اشرافی‌گری مخالف بودند و همواره تاکید داشتند که این انقلاب انقلاب مستضعفین است.

دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی یکی از توفیقات مهم در نظام را داشتن شورای نگهبان دانست و گفت: خوشبختانه با وجود شورای نگهبان اگر اشکالی در مجلس پیش می‌آید رفع می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر وحدت اصولگرایان بیان داشت: اصولگرایان افتخار می‌کنند که زیر نظر فقها کار می‌کنند و می‌توانیم اگر اختلاف سلیقه ای هم وجود دارد آن را حل کنیم، کار کردن زیر نظر فقها، کار بسیار پسندیده‌ای است.

دبیر کل جبهه پایداری انقلاب اسلامی گفت: یکی از ویژگی‌های اصولگرایی جهاد و تلاش خستگی ناپذیر و شایسته سالاری و به کار‌گیری افراد صالح است. اصولگرایان معتقدند باید افراد شایسته و متدین و اصلح مسئولیت‌ها را بر عهده بگیرند.

وی افزود: اصولگرایان همواره به دنبال صیانت از بیت‌المال هستند و جلوی هر فسادی می‌ایستند.

آقاتهرانی در ادامه اظهار داشت: سیاست اصولی دارد و خوشحالیم که بزرگانی همچون فقها در راس کار هستند و ما باید به صحبت‌های مقام معظم رهبری گوش کنیم و تفسیرشخصی ارائه ندهیم.

وی مبارزه با فتنه و انحراف ، اعتقاد به کار فرهنگی و اولویت داشتن فرهنگ را از دیگر شاخص‌های اصولگرایی مورد توافق سه تشکل برشمرد.

انتهای پیام

کد N939451