فدایی: دشمنان تلاش می‌کنند وحدت اصولگرایی شکل نگیرد

اصولگرايان,حزب موتلفه اسلامي,انتخابات مجلس دهم

دبیر کل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: اصولگرایان راهی جز وحدت و ائتلاف ندارند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حسین فدایی در اجلاس سراسری دبیران استانی سه تشکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی، جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی و حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر ضرورت وحدت اصولگرایان در شرایط فعلی کشور اظهار کرد: ما راهی جز اینکه با هم باشیم و با هم کار کنیم نداریم. اصولگرایان باید در انتخابات آینده و در مقابل رقبا ائتلاف و وحدت داشته باشند.

وی تصریح کرد: دشمنان داخل و خارج تلاش می‌کنند انسجام و وحدت اصولگرایی شکل نگیرد و اصولگرایان باید با وحدت و صبوری و تدبیر این وحدتی که شکل گرفته را پایدار پیش ببرند. خوشبختانه فضای همدلی میان اصولگرایان فضای بسیار خوبی است و من امید بسیاری به وحدت اصولگرایان دارم.

لطف‌الله فروزنده قائم مقام جمعیت ایثارگران نیز در این اجلاس گفت: روند تغییرات در شرایط درونی و محیطی نظام جمهوری اسلامی نشان می‌دهد که با انسجام جبهه مخالفین نظام و تلاش برای تصرف بخشی از نهادهای انتخابی، جهت تغییر رفتار و ساختار و حرکت به سمت استحاله و براندازی انقلاب اسلامی شدت گرفته است.

وی افزود: دشمن از طریق حمایت‌های دروغین از دولت جدید و همراه کردن افکار عمومی به دنبال ساماندهی مجدد سازمان رای و پیروزی در انتخابات خبرگان و مجلس است تا هدف نهایی آنها که تخطئه و انزوای ارزش‌های اسلامی است را تحقق ببخشند.

فروزنده گفت: نظام سلطه برای پیشبرد اهدافش از جریان فتنه در داخل حمایت می‌کند و می خواهد با القای حاکمیت دوگانه نظام را تجزیه و تضعیف نماید. استکبار جهانی حمایت از اصلاح‌طلبان را در دستور کار دارد تا به راحتی به بسط و توسعه نفوذ خود در منطقه بیفزاید.

قائم مقام جمعیت ایثارگران تصریح کرد: نظام سلطه می‌خواهد رفتار نظام اسلامی در موضوعات هسته‌ای، تولید علم، تعلیم و تربیت جوانان و …. را تغییر دهد. این رویکرد را می‌خواهد با شگردهای مختلف از جمله شکل‌گیری حاکمیت دوگانه سامان دهد.

فروزنده در پایان گفت: خط دشمنان، جریان فتنه و لیبرال‌ها در عرصه فرهنگی، تلاش در جهت پیاده‌سازی تساهل و تسامح به جای ارزش‌های اسلامی و ملی است.

انتهای پیام

کد N939417