حیدری طیب:

مجلس بیشترین حمایت را از دولت یازدهم داشته ‌است

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: دولت با وجود مانع بزرگی به نام تحریم‌ها کار خود را آغاز کرد، اما توانست با همدلی و همکاری با ملت و مجلس مقابل تمام قدرت‌های دنیا قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کرمانشاه، سید سیعد حیدری طیب در همایش «تجلیل از مدیران پاسخگو» که با حضور مسئولین ملی و استانی و به مناسبت هفته دولت در کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: اداره کشور در شرایط ساده کار سختی نیست، اما اداره کشور و جامعه در شرایط بحرانی و سخت که حاشیه‌های زیادی در کشور وجود دارد هنر است که دولت از پس آن برآمد.

وی ادامه داد: دولت یازدهم در شرایط سختی کار خود را آغاز کرد که درگیر تحریم‌های شدیدی بودیم که در تاریخ کشور بی‌سابقه بود و دنیا ما را از نظر اقتصادی، بانکی، سیاسی و حتی دارویی تحریم کرده بود.برخی از تحریم‌هایی که علیه ایران اعمال شد بر خلاف مقررات و کنوانسیون‌های بین‌المللی بود. در شرایطی که تمام دنیا در برابر ما ایستاده بود، تیم مذاکره‌کننده ما توانست مقابل بزرگترین کشورهای دنیا که در قالب 1+5 جمع شده بودند ایستادگی کند و اقتدار ایران را به دنیا نشان دهد.

وی با بیان این‌که «همه خط قرمزها و حساسیت‌هایی که مدنظر مقام معظم رهبری بود در مذاکرات حفظ شد»، اظهار کرد: ما بدون آن‌که دستاوردهای خود را از دست دهیم و شان ملت را زیر سوال ببریم در مذاکرات پیروز شدیم.

این نماینده مجلس همه این موفقیت‌ها را در درجه اول به دلیل هدایت‌های مقام معظم رهبری و سپس تلاش دولت و تیم مذاکره‌کننده دانست.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از تعامل بی‌سابقه مجلس با دولت یازدهم یاد کرد که در طول تاریخ بی‌سابقه بود و گفت: مجلس بیشترین حمایت را از دولت یازدهم داشته ‌است.

وی در ادامه لازمه موفقیت و پیشرفت دولت را همدلی و همزبانی با مردم دانست و تصریح کرد: فلسفه نام‌گذاری امسال به نام سال "دولت، ملت و همدلی و همزبانی" نیز همین بود و ما خروجی آن را در توافق هسته‌ای که با حمایت خود مردم صورت گرفت، دیدیم.

نماینده کرمانشاه در مجلس درباره ویژگی‌های یک مدیر خدمتگزار نیز اظهار کرد: خادم واقعی مردم فردی امین است که اگر یک گام کوچک هم بردارد در راه رضای خدا و برای مردم باشد. مدیر خدمتگزار باید توانایی مدیریت شرایط بحرانی را نیز داشته باشد.

انتهای پیام

کد N939233