/دولت یازدهم؛ استقلال، عزت، غرور ملی/

حیدری‌طیب: دولت صادقانه برای تحقق وعده‌هایش تلاش کرد

سیاسی

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه معتقد است که دولت یازدهم تلاش کرد وعده‌هایی که به مردم داده را با صداقت اجرایی کند و در این مدت نیز صادقانه برای تحقق وعده‌هایش تلاش کرد.

سید سعید حیدری طیب به مناسبت هفته دولت در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، در ارزیابی خود از عملکرد دولت یازدهم، اظهار کرد: دولت در حوزه سیاست خارجی عملکرد بسیار خوبی داشت و حرکتی روبه‌جلو انجام داد، بگونه‌ای که امروز ایران به عنوان یک کشور قدرتمند با دیپلماسی قوی با اکثر کشورهای دنیا و منطقه تعامل ایجاد کرده ‌است.

وی خاطرنشان کرد: مهمترین بخش فعالیت‌های سیاست خارجی دولت در حوزه توافق هسته‌ای بود که دیپلماسی قوی ایران را به دنیا معرفی کرد.

نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در خصوص عملکرد اقتصادی دولت نیز تصریح کرد: انصافا دولت تورم را به خوبی مهار کرد و تلاش کرد شرایط رکود نیز از بین برود.

حیدری طیب کارنامه کلی دولت یازدهم را قابل قبول دانست و افزود: دولت اگرچه کشور را در شرایط سختی تحویل گرفت، اما تلاش کرد وعده‌هایی که به مردم داده را عملی کند و برای تحقق وعده‌هایش کار و فعالیت کرد.

وی یادآور شد: دولت تلاش کرد تا جایی که توان دارد صادقانه وعده‌هایی که به مردم داده را عملی کند.

انتهای پیام

کد N939222