باهنر: گوش ما به هشدارهای رهبری درباره شبیخون فرهنگی بسته بود که داستان اصلاحات و مجلس ششم پیش آمد

سیاسی

انتخاب نوشت: دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: رئیس‌جمهور می‌گوید دولت را از معتدلین انتخاب کرده ولی اصولگرای ناب در کابینه‌اش سراغ نداریم.

محمدرضا باهنر در نشست ماهیانه جامعه اسلامی مهندسین اظهار داشت: بعضی از هنجارشکنان و اصلاح طلبان در زمان دولت مهندس موسوی و دولت اصلاحات می گفتند حکومت توان دفاع از منافع ملی را ندارد، مثالی را هم که می زدند این بود که حکم امام مبنی بر ارتداد سلمان رشدی مطابق با عرف بین المللی نیست.

باهنر افزود: اوایل دهه هفتاد مدتی رهبری مسئله تهاجم فرهنگی را ترجیع بند بیانات خویش کرده و از عباراتی چون شبیخون فرهنگی استفاده کردند ولی گوش های ما و دولت سنگین بود و داستان اصلاحات و مجلس ششم و خروج از حاکمیت پس از این هشدارهای رهبری بود تااینکه زلزله سیاسی دوم خرداد رخ داد.

باهنر خاطرنشان کرد: روحانی از لحاظ ساختاری اصلاح طلب نیست و حتی قبل از ریاست جمهوری شان اظهار نظری در حمایت با اصلاحطلبان نداشتند ولی در انتخابات خود را مدیون اصلاح طلبان می داند؛ روحانی می گوید دولت را از معتدلین انتخاب کرده ولی اصولگرای ناب از نظر حزبی در کابینه اش سراغ نداریم.

محمدرضا باهنر در مورد بحث های مطرح پیرامون حضور علی لاریجانی در لیست اصلاح طلبان خاطرنشان کرد: اصلاحات اگر بتوانند لیستی ارائه دهند، حتما تخم مرغ های خود را در سبد لاریجانی نمی گذارند و داستان صدا وسیما و دوران اصلاحات یادشان نرفته است! لاریجانی اصولگراست هرچند اصولگرایی طیف وسیعی است و ممکن است اختلافاتی در آن وجود داشته باشد.

1727

 

 

کد N939160