مشاور رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام:

تصویر جدیدی از ایران به دنیا معرفی کنیم

سیاسی

مشاور رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در شرایطی فعلی و پس از رفع تحریم‌ها، فرصت مناسبی برای توسعه گردشگری ایجاد شده است که باید از آن نهایت استفاده را ببریم.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین تیمورعلی عسگری، در پنجمین همایش بین‌المللی بازاریابی اینترنتی و صنعت گردشگری به تحلیل شرایط صنعت گردشگری پس از رفع تحریم‌ها پرداخت و اظهار کرد: سال‌های سال در سطح جهان، علیه ایران تبلیغات انجام شده و ما را به دروغ به عنوان محور شرارت و افراطی‌گری معرفی کرده‌اند. حال که شرایط عوض شده، فرصت برای زدودن این تفکر ظالمانه فراهم شده است و ما باید تصویر جدیدی از ایران را به دنیا معرفی کنیم.

وی خاطرنشان کرد: حضرت امام(ره) و شاگردان ایشان و بیشتر علمای بزرگ اسلام بر سیر و سیاحت تاکید دارند و مسلمانان را به گردشگری توصیه می‌کردند و می‌کنند. در توصیه سفر، آیات و احادیث و روایت‌های فراوانی در کتب اسلامی وجود دارد؛ چراکه سفر از یک سو سبب گشایش‌های زیادی در زندگی و کار افراد می‌شود و از سوی دیگر مانع بسیاری از جنگ‌ها و اختلاف‌ها می‌شود.

پنجمین همایش بین‌المللی بازاریابی اینترنتی و صنعت گردشگری دیروز در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد. این همایش که توسط شرکت کاسپید و هلدینگ آذرک اجرا می‌شود، در روزهای آینده نیز در شهرهای مشهد، تبریز و بندرعباس ادامه دارد.

انتهای پیام

کد N938111