سرلشکر فیروزآبادی :

مدیران برای بستن راه نفوذ آمریکا، رجایی و باهنر را الگو قرار دهند

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت:‌ اگر می‌خواهیم راه‌های نفوذ آمریکا را ببندیم مدیران کشور باید شهیدان باهنر و رجایی را الگوی خود قرار دهند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)، سرلشکر سید حسن فیروزآبادی در جمع اساتید و دانشجویان دانشگاه عالی دفاع ملی با اشاره به اینکه رهبر انقلاب استراتژی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر سد کردن راه‌های نفوذ آمریکا که ممکن است به بهانه برجام دنبال آن باشند را ابلاغ کرده‌اند، اظهار کرد: این استراتژی بزرگ در واقع دفاع از خط و نهضت حضرت امام (ره) و انقلاب اسلامی است.

وی ادامه داد: خط امام ویژگی‌هایی دارد که رهبر عزیز ما آنها را در 14 خرداد سال جاری در حرم حضرت امام (ره) بیان فرمودند. ایشان اشاره کردند که فرمایشات امام خمینی (ره) باید مطالعه شود و پر تکرارترین و پرتاکیدترین آن‌ها شناسایی و محور کارها قرار بگیرد تا از خط امام(ره) دفاع شود. رهبر انقلاب ما همچنین فرموده‌اند که اگر به ویژگی‌های خط امام (ره) تاکید نکنیم، همه سیلی خواهند خورد.

فیروزآبادی افزود: این یک هشدار خیلی سنگین است. ما که شعار می‌دهیم خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست، چرا باید راه‌هایی را باز کنیم که از فرمایش رهبری برداشت بشود که ایشان هم سیلی خواهد خورد؟ سیلی خواهیم خورد یک واژه جمع است؛ یعنی همه سیلی خواهند خورد. بنابراین ببینید، این مراقبت از نفوذ برای مراقبت از خط امام (ره) است. آمریکایی ها دشمن چه کسی هستند؟ دشمن امام و دشمن خط امام (ره) و دشمن اسلام ناب. راه نفوذ را برای چه می‌خواهند؟ برای ضربه زدن به اسلام ناب می‌خواهند و آقا می‌فرمایند اگر به اسلام ناب لطمه بخورد، همه ما سیلی خواهیم خورد.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین به مناسبت سالگرد شهیدان رجایی و باهنر گفت: شهیدان حجت الاسلام و المسلمین آقای باهنر و آقای محمد علی رجایی طبق فرمایش حضرت امام(ره) ، الگوی مدیران انقلاب اسلامی هستند. آقای باهنر الگوی مدیران روحانی و آقای رجایی الگوی مدیران دانشگاهی است. الگو بودن شهید رجایی و شهید باهنر به این نیست که عکس های شهیدان رجایی و باهنر را به در و دیوار خیابان ها و دانشگاه ها و ادارات بزنیم. الگو، شاخص‌هایی دارد. باید شاخص‌های این الگو را شناسایی کنیم و در زندگی و مدیریت‌مان پیاده کنیم.

وی افزود:‌ انصافا شهیدان باهنر و رجایی که در بستر انقلاب، در مبارزه سهمگین انقلابی، با تحمل شداید مختلف پرورش یافتند و آبدیده شدند،‌ به امام (ره)، اسلام ناب و ارزش‌های اسلامی وفادار بودند و خودشان را با این ارزش‌ها در یک مسیر انقلابی ساختند. این است که امام عزیز ما می‌فرمایند که این دو شهید الگوی مدیران انقلاب اسلامی باید قرار بگیرند. یعنی اینکه در زندگی در تلاش و مجاهدت، در زهد و عبادت،‌ در ولایت و در فداکاری و ایثار برای اسلام و انقلاب و ولایت و از همه مهم‌تر مردمی بودن و با مردم بودن، مردم را شناختن و بر اساس ویژگی‌های مورد رضایت امام (ره) و مردم زندگی کردن و حرکت کردن این دو شهید را الگو قرار دهند.

فیروزآبادی افزود: اینها ویژگی‌های الگوی مدیریت انقلاب اسلامی است و اگر می‌خواهیم راه‌های نفوذ آمریکا را ببندیم و سرحدات دفاع از خط امام را مستحکم کنیم مدیران کشور باید شهید باهنر و شهید رجایی را الگوی خودشان قرار بدهند. با این الگوها، مدیر و نماینده انتخاب و سازمان‌ها و دستگاه‌ها را اداره کنیم و با این الگوها زندگی کنیم و مجاهدت کنیم تا ان شاء‌الله راه نفوذ آمریکا بسته بشود و خط امام (ره) کاملا حفظ بشود.

انتهای پیام

کد N938100