دعوت از جلیلی و ظریف برای حضور در کمیسیون ویژه برجام

تسنیم نوشت: سخنگوی کمیسیون ویژه بررسی برجام گفت: از تمامی اعضای قبلی و فعلی تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای به خصوص آقایان جلیلی و ظریف برای حضور در جلسات کمیسیون ویژه بررسی برجام دعوت کرده‌ایم.

سیدحسین نقوی‌حسینی از برنامه این کمیسیون برای دعوت از اعضای تیم مذاکره‌کننده قبلی و فعلی هسته‌ای به این کمیسیون خبر داد و گفت: براساس برنامه‌ریزی‌‌های انجام شده، قرار است اعضای تیم قبلی و فعلی مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان در جلسات آینده این کمیسیون حضور یابند.

وی با بیان اینکه ما از تمامی اعضای قبلی و فعلی تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای به خصوص آقایان جلیلی و ظریف برای حضور در جلسات کمیسیون ویژه بررسی برجام دعوت کرده‌ایم، افزود: هنوز حضور  محمدجواد ظریف و سعید جلیلی در جلسات این کمیسیون قطعی نشده است.

سخنگوی کمیسیون ویژه بررسی برجام در ادامه، اظهار داشت: هدف از دعوت کمیسیون از اعضای قبلی و فعلی تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرلت و نیز بررسی بهتر و موشکافانه‌تر متن برجام است و قرار نیست که مناظر‌ه‌ای بین طرفین برگزار شود.

نقوی‌حسینی همچنین، تأکید کرد: براساس برنامه‌ریزی‌‌های انجام شده، قرار است محققان، متخصصان، کارشناسان و صاحبنظران در حوزه‌ هسته‌ای و نیز رئیس سازمان انرژی اتمی نیز در آینده نزدیک در جلسات کمیسیون ویژه بررسی برجام حضور یابند.

2727

 

 

کد N938059