مجازات اعدام تنها به جرم استفاده از واژه داعش!

سیاسی

گروه تروریستی_تکفیری داعش در ادامه اقدامات جنایت‌کارانه خود و صدور احکام عجیب و بسیار سختگیرانه، این بار برای استفاده از واژه «داعش» مجازات اعدام را برای خاطیان تعیین کرده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به نقل از روزنامه اماراتی الخلیج، یک منبع محلی در استان صلاح الدین عراق اعلام کرد که داعش به تازگی مرتکب جنایتی زشت دیگری شده و یک نگهبان ساده مدرسه‌ ابتدایی را تنها به جرم استفاده از لفظ «داعش» ابتدا بازداشت و پس از شکنجه با صدور حکمی وی را در میان انتقاد و نارضایتی ساکنان منطقه، با شلیک گلوله اعدام کرد.

این منبع محلی در توضیح این اتفاق گفت: یکی از فرماندهان داعش که به عنوان مامور بازپرسی این گروه شناخته می‌شود و تابعیتی مراکشی دارد حین گشت زنی در برخی از روستاهای اطراف شهرستان الشرقاط، در شمال استان صلاح الدین کودک پنج ساله‌ای را که در نزدیکی خانه‌شان مشغول جمع آوری هیزم بود، مورد بازجویی قرار داد.

این منبع ادامه داد: این عضو داعش نظر کودک خردسال را درباره داعش پرسید و این کودک پاسخ داد که پدرش به آنان ناسزا می‌گوید و آنان را داعشی می‌خواند. وی نیز فورا پدر این کودک را که یک نگهبان ساده مدرسه ابتدایی بود بازداشت و شکنجه کرد و سپس قاضی آنها حکم اعدام به ضرب گلوله را در میان انتقاد و نارضایتی مردم صادر کرد.

پیش از این داعش کفتربازی را در عراق جرم اعلام کرده و مجازات‌های سنگینی از جمله جریمه نقدی، زندان و شلاق را برای خاطیان در نظر گرفته بود.

حتی این گروه افراطی احکام عجیبی را برای طرفداران موسیقی و فوتبال صادر و پوشیدن لباس باشگاه‌های فوتبال اروپا و نیز گوش دادن به موسیقی را ممنوع اعلام کرده و مجازات 80 ضربه شلاق برای خاطیان در نظر گرفته است.

انتهای پیام

کد N937941