سردار سپهر:

تولیدات صنایع دفاعی و تجهیزات راهبردی متحول شده است

سیاسی

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه گفت: امروز در حوزه تولیدات صنایع دفاعی، تجهیزات راهبردی و ارتقای توان رزم، با اعتبارات جاری اقدامات تحولی ارزشمندی صورت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار سرتیپ پاسدار محمد حسین سپهر در آیین نخستین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی گروههای تلویزیونی سپاه در استان‌ها، با تبریک میلاد ثامن‌الحجج (ع) از راه‌اندازی گروههای تلویزیونی مراکز استانها به عنوان یکی از جهادی‌ترین اقدامات مجموعه نمایندگی ولی فقیه در سپاه یاد کرد و گفت: تمام مراحل این اقدام از تصمیم‌گیری، پشتیبانی، اقدام و اجرا با سختکوشی و تلاش بی‌وقفه و روحیه جهادی شکل گرفت.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه تاکید کرد: تداوم این اقدام ارزشمند نیز نیازمند برخورداری از همین شاخص‌هاست.

سردار سپهر خاطرنشان کرد: مجموعه ای که به انعکاس مجاهدت‌های پاسداران حریم ولایت در عرصه‌های پرحادثه خبری می‌پردازد، باید از ویژگی‌های برجسته ای همچون ایثار، روحیه جهادی و خستگی‌ناپذیری برخوردار باشد.

وی با اشاره به تأکید فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر انجام اقدامات تحولی با امکانات موجود گفت: امروز در حوزه تولیدات صنایع دفاعی، تجهیزات راهبردی و ارتقای آمادگی رزمی با اعتبارات جاری اقدامات تحولی ارزشمندی صورت گرفته است.

در پایان این مراسم با حضور حجت الاسلام و المسلمین سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه، سردار سپهر معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه و سردار شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه از برگزیدگان نخستین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی گروههای تلویزیونی سپاه در استانها با اهدای تندیس جشنواره، لوح یادبود و هدایایی تقدیر شد.