سردار سپهر:

در ارتقای آمادگی رزمی اقدامات ارزشمندی انجام شده است

سپاه پاسداران

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه با اشاره به تاکید و فرمانده معظم کل قوا به انجام اقدامات تحولی با امکانات موجود گفت: امروز در حوزه تولیدات صنایع دفاعی، تجهیزات راهبردی و ارتقای توان رزم با اعتبارات جاری اقدامات تحولی ارزشمندی صورت گرفته است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) سرتیپ پاسدار محمد حسین سپهر در آیین نخستین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی گروههای تلویزیونی سپاه در استانها با تبریک میلاد ثامن الحجج (ع) از راه‌اندازی گروههای تلویزیونی مراکز استانها به عنوان یکی از جهادی ترین اقدامات مجموعه نمایندگی ولی فقیه در سپاه یاد و اظهار کرد: تمامی مراحل این اقدام از تصمیم‌گیری، پشتیبانی، اقدام و اجرا با سختکوشی و تلاش بی وقفه و روحیه جهادی شکل گرفت.

وی تاکید کرد: تداوم این اقدام ارزشمند نیز نیازمند برخورداری از همین شاخص‌هاست.

وی خاطرنشان کرد: مجموعه‌ای که به انعکاس مجاهدت‌های پاسداران حریم ولایت در عرصه‌های پرحادثه خبری می پردازد باید از ویژگی‌های برجسته‌ای همچون ایثار، روحیه جهادی و خستگی‌ناپذیری برخوردار باشد.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه با اشاره به تأکید فرمانده معظم کل قوا بر انجام اقدامات تحولی با امکانات موجود گفت: بحمد الله امروز در حوزه تولیدات صنایع دفاعی، تجهیزات راهبردی و ارتقای آمادگی رزمی با اعتبارات جاری اقدامات تحولی ارزشمندی صورت گرفته است.

در پایان این مراسم با حضور حجت الاسلام و المسلمین سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه، سردار سپهر معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه و سردار شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه از برگزیدگان نخستین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی گروههای تلویزیونی سپاه در استانها با اهدای تندیس جشنواره، لوح یادبود و هدایایی تقدیر شد.

انتهای پیام

کد N935848