جوبایدن در برابر رهبران یهودی آمریکا از برجام حمایت می‌کند

ایران و آمریکا,برجام

جوبایدن معاون رئیس‌جمهور آمریکا هفته آینده در دفاع از توافقنامه هسته‌ای ایران و 1+5 با رهبران یهودی آمریکا دیدار می‌کند.

جوبایدن معاون رئیس‌جمهور آمریکا هفته آینده در دفاع از توافقنامه هسته‌ای ایران و 1+5 با رهبران یهودی آمریکا دیدار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)، به نقل از وال استریت ژورنال دفتر معاون رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد: جوبایدن در مناظره‌ای که به دعوت دبی وزرمن شولتز عضو کنگره و رئیس انجمن ملی دموکراتیک و نماینده شمار زیادی از یهودیان صورت گرفته شرکت خواهد کرد. در این مناظره ، قرار است با رهبران یهودی بحث و گفت‌وگو صورت گیرد.

شان بارتلت سخنگوی شولتز در اظهاراتی اعلام کرد:‌ در حالیکه این عضو کنگره مشغول بررسی توافق نامه و گفت‌وگو با کارشناسان و قانون‌گذاران است،به پیشنهاد معاون رئیس جمهور خانم شولتز از وی برای ملاقات با رهبران یهودی دعوت کرده است.

قرار است جوبایدن در حمایت از توافق نامه 14 ژولای به گفت‌وگو با رهبران یهودی بپردازد.

همچنین دبی وزرمن شولتز عضو کنگره هنوز نظر خود را درباره توافق نامه هسته‌ای اعلام نکرده است. قرار است در تاریخ 17 سپتامبر کنگره نظر خود را در خصوص توافق نامه هسته‌ای ایران اعلام کند و کابینه اوباما در تلاش است تا آرا لازم جهت حفظ حق وتوی خود را کسب نماید.

انتهای پیام

کد N935777