یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب:

نظارت احزاب بر عملکرد یکدیگر باعث خودکنترلی می‌شود

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: با فعال شدن احزاب در کشور قطعاً می‌توان نقش تاثیرگذاری ایفا کرد و در این شرایط نظارت احزاب بر یکدیگر باعث افزایش رقابت و پیشرفت در امور می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، علی‌محمد غریبانی در اولین گردهمایی انجمن اسلامی مهندسان استان زنجان اظهار کرد: نظارت احزاب بر عملکرد یکدیگر باعث خودکنترلی شده و بر صداقت در کار تاثیر مستقیم خواهد داشت.

وی تصریح ‌کرد: متاسفانه در دولت گذشته شاهد تعطیلی شش ساله خانه احزاب بودیم و در این دوران همه مدارک این خانه از بین رفت، با این وجود و با روی کار آمدن دولت یازدهم سعی شد بار دیگر این خانه فعال شده و در استان‌ها نیز دایر شود که خوشبختانه گام‌های خوبی در این راستا برداشته شده است.

این فعال سیاسی خاطرنشان کرد: در فعال کردن خانه احزاب سعی بر این است که احزاب و گروه‌ها را در جامعه مطرح کنیم و از همه اهداف آن صیانت شده و آثار خیر آن به جامعه معرفی شود.

غریبانی با اشاره به اینکه در آن دوره برای رسیدن به قدرت از همه ابزارها استفاده شد، خاطرنشان‌ کرد: در آن برهه شاهد این بودیم که بدعت فرصت‌طلبی بنا گذاشته شد، اما باید سعی کنیم فضا را تغییر داد و در انتخابات مجلس شورای اسلامی باید تلاش کنیم تا مجلس را معقول کنیم و اگر چنین اتفاقی رخ ندهد قطعا روحانی گرفتار خواهد شد.

دبیرکل انجمن اسلامی مهندسان کشور افزود: همه باید بدانند که پست‌ها امانت بوده و در هر مقام و منصب باید تلاش کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم و مهندسان در این برهه به‌عنوان نخبگان جامعه وظیفه سنگینی دارند و باید حضور فعالی داشته باشند.

انتهای پیام

کد N935097