جزئیات رسیدگی به 3 پرونده قاچاق

قاچاق,تعزيرات حكومتي

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان غربی از جزئیات رسیدگی به 3 پرونده قاچاق و صدور حکم 187 میلیون تومانی برای این پرونده ها سخن گفت.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان غربی از جزئیات رسیدگی به 3 پرونده قاچاق و صدور حکم 187 میلیون تومانی برای این پرونده ها سخن گفت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمد اقوامی گفت: هر فعل یا ترک فعلی که باعث نقض تشریفات قانونی ورود و خروج کالا و ارز شود و بر اساس قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مصوب سال 1392 و یا سایر قوانین، قاچاق محسوب و قانونگذار برای آن مجازات تعیین کرده باشد و در مبادی ورودی یا هر نقطه از کشور حتی محل عرضه آن در بازار داخلی کشف شود، قاچاق محسوب و مطابق قانون با آن برخورد خواهد شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان غربی در مورد آخرین پرونده های قاچاق کالا و ارز رسیدگی شده در این استان گفت: شعبه ویژه رسیدگی به قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان میاندوآب اخیرا در پرونده‌ای قاچاق 6000 ثوب پیراهن زنانه به وسیله یک خودرو سواری را محرز اعلام و حکم به ضبط کالا و پرداخت جزای 96 میلیون تومانی در حق صندوق دولت صادر کرد.

وی افزود: در پرونده دیگری قاچاقچی 180 دستگاه گوشی تلفن همراه و تبلت در میاندوآب به ضبط کالا و پرداخت جزای 53 میلیون تومانی محکوم شده است. همچنین در پرونده دیگری این شعبه حکم به ضبط کالا و پرداخت 38 میلیون تومان برای پرونده قاچاق 140 طاقه پارچه خارجی صادر کرد.

انتهای پیام

کد N935092