شهریاری:

نباید انتظار داشت خدمات انجام نشده در 12 سال، در 2 سال اجرایی شود

سیاسی

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس اظهار کرد: نباید انتظار داشته باشیم خدماتی که در 12 سال اجرایی نشده که همه آن هم مربوط به این دولت نمی‌شود در دو سال اجرایی شود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس پس از اظهارات پزشکیان پشت تریبون قرار گرفت و طی سخنانی گفت: طی دو سال وزارت بهداشت و درمان خدمات بسیار خوبی انجام داده به ویژه در مناطق محروم. البته آنچه که دکتر پزشکیان مطرح کردند جای تأمل دارد اما همه این مسائل مربوط به این دولت نمی‌شود و نباید انتظار داشته باشیم خدماتی که در طی 12 سال اجرا نشده در دو سال اجرایی شود.

وی افزود: اینکه می‌بینیم در روستاهای مناطق محروم کشور حتی در سیستان و بلوچستان پزشک متخصص وجود دارد نکته مثبتی است. اینکه مردم به بیمارستان‌ها مراجعه می‌کنند و هزینه نمی‌پردازند نکته مثبتی است.

وی با بیان این‌که قطعاً معتقدیم کارهای زیادی را وزارت بهداشت و درمان باید انجام دهد گفت: اما باید کمک کنیم این مشکلات برطرف شود و انصاف اینجاست که بدانیم وزیر بهداشت در این دو سال خدمات خوبی انجام داده اما باید کمک کنیم اشکالاتی که وجود دارد برطرف شود.

شهریاری با بیان اینکه نکاتی که پزشکیان مطرح کرد و حتماً وی در بیان اظهارات خود نیت خیری دارد، گفت: نمی‌توان به یکباره نقد کرد و همه چیز را زیر سوال برد. زیرا اینکه بیماران به بیمارستان مراجعه می‌کنند و هزینه درمان بستری آنان کاهش پیدا کرده است از اقدامات مثبتی است که توسط وزارت بهداشت در این دو سال انجام شده است.

انتهای پیام

کد N934465