۰

۲۰ کشته و زخمی در انفجار خودروی بمب گذاری شده در الرمادی

  • ۱۱بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

منابع امنیتی عراق اعلام کردند انفجار خودروی بمب گذاری شده در نزدیکی الرمادی منجر به کشته شدن ۱۳ نفر از نیروهای امنیتی و زخمی شدن ۷ نفر دیگر شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، منابع محلی عراق با اعلام این خبر عنوان افزودند: خودروی بمب گذاری شده که یک فرد انتحاری از گروهک تروریستی داعش آن را هدایت می کرد به نیروهای عراقی نزدیک شد و با انفجار در میان نیروهای ارتش و امنیتی عشایر جنوب شرق الرمادی، باعث کشته و زخمی شدن ۲۰ نفر از آنها شد.

پیش از این نیروهای امنیتی و ارتش عراق از کشته شدن ده ها تروریست داعشی و تخریب مخفیگاه های آنها در مناطق مختلف عراق خبر داده بودند. در همین حال ارتش با صدور بیانیه ای اعلام کرد: نیروهای امنیتی به آزادسازی استان الانبار از دست تروریست ها ادامه می دهند و تا کنون توانسته اند منطقه «الجبه» و روستای «الوضاحیه» را آزاد کرده و ۱۷ تروریست را به هلاکت برسانند.

خبر دیگری حاکی است نیروهای پلیس فدرال عراق توانستند ۱۱ تروریست را به هلاکت رسانده و یک خودروی متعلق به آنها را منهدم کنند.  از سوی دیگر جنگنده های عراقی با پرواز در آسمان فلوجه دو تروریست را به هلاکت رسانده و دو خودروی متعلق به آنها را منهدم کردند.

همچنین در حملات جنگنده های ائتلاف بین المللی ضد داعش ۱۷ تروریست به هلاکت رسیده و ۶ سکوی پرتاپ موشک متعلق به آنها در منطقه البغدادی منهدم شد.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.