بذرپاش خبر داد:

بررسی برجام با حضور تیم‌های مذاکره‌کننده/ لاریجانی اولین میهمان

سیاسی

عضو کمیسیون برجام با اشاره به اینکه از همه تیم‌های مذاکره‌کننده ایران در طول۱۲سال گذشته برای بررسی برجام دعوت شده، اظهار داشت: اولین جلسه کمیسیون با حضور رئیس مجلس برای بررسی برجام برگزار می‌شود.

مهرداد بذرپاش در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص جلسه امروز کمیسیون برجام گفت: در جلسه امروز مقرر شد اعضای کمیسیون بازدیدی از سایت نطنز، فردو، آب سنگین اراک، رآکتور تهران و UCF اصفهان و برخی صنایع نظامی داشته باشند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: مقرر شد در محل سایت ها و مراکز مختلف با کارشناسان امر جلسات بررسی برجام در موضوعات مختلف را برگزار کنیم.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین مقرر شد از تیم های مذاکره کننده ایران که طی ۱۲ سال گذشته با طرف غربی در پرونده هسته ای مذاکره کرده‌اند، دعوت کنیم تا در جریان سوابق مذاکرات قرار گرفته و از نظرات کارشناسی آنان راجع به برجام استفاده کنیم.

عضو کمیسیون برجام مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اولین جلسه کمیسیون در هفته آینده با حضور علی لاریجانی با عنوان رئیس مجلس و دبیر اسبق شورای عالی امنیت ملی که در برهه ای از تاریخ مذاکرات مسئولیت این امر را برعهده داشته است، برگزار شود.