هشدار تل‌آویو به صهیونیست‌ها درباره سفر به 27 کشور جهان

اسراييل

رژیم صهیونیستی، اتباع خود را از سفر به 27 کشور و هشت منطقه در جهان به دلیل احتمال حملات تروریستی در این مناطق بر حذر داشت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه خبری الشعب یمن، هیات اسرائیلی موسوم به "مبارزه با تروریسم" این هشدار را در آستانه جشن‌های سال نو یهودیان داد و از شهروندان اسرائیلی خواست علاوه بر شش کشوری که سفر به آنها برای شهروندان ممنوع است، از سفر به 27 کشور و هشت منطقه که احتمال حملات تروریستی علیه آنان وجود دارد، اجتناب ورزند.

این هیات به شهروندان اسرائیلی بار دیگر هشدار داد از سفر به شبه‌جزیره سینا اجتناب کنند به ویژه که گروه تروریستی «ولایت سینا»، وابسته به داعش در منطقه حضور دارند.

همچنین این مرکز اسرائیلی از احتمال هدف قرار گرفتن یهودیان و صهیونیست‌ها در کشورهای اروپای غربی و نیز کانادا و استرالیا توسط اعضای داعش که از سوریه و عراق به کشورهای خود بازگشته‌اند، هشدار داد.

در این بیانیه به ساکنان سرزمین‌های اشغالی نسبت به سفر به برخی کشورهای آفریقایی که القاعده و جنبش تروریستی بوکوحرام و نیز گروه الشباب سومالی در آنجا فعالیت و حضور دارند، هشدار داده شد.

انتهای پیام

کد N933512