ادامه ثبت‌نام در سی‌وهشتمین دوره مسابقات قرآن اوقاف تا پایان شهریور

قرآن کريم,سازمان اوقاف

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: زمان ثبت‌نام در مرحله شهرستانی سی‌وهشتمین دوره مسابقات حفظ، قرائت، ترتیل و معارف قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه، تا زمان برگزاری این مرحله ادامه خواهد داشت.

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: زمان ثبت‌نام در مرحله شهرستانی سی‌وهشتمین دوره مسابقات حفظ، قرائت، ترتیل و معارف قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه، تا زمان برگزاری این مرحله ادامه خواهد داشت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمصطفی حسینی گفت: طبق اعلام قبلی توسط این مرکز، زمان ثبت نام در مرحله شهرستانی سی‌وهشتمین دوره مسابقات حفظ، قرائت، ترتیل و معارف قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه ویژه رده سنی بالای 18 سال، از 4 مرداد ماه لغایت 24 مردادماه، و همچنین زمان برگزاری مرحله شهرستانی تا پایان شهریورماه تعیین شده بود.

وی اضافه کرد: براساس درخواست‌های مکرر استان‌ها و بسیاری از قرآنیان کشور و همچنین در راستای حضور حداکثری اقشار مختلف در این رویداد بزرگ قرآنی، طی ارسال نامه‌ای به ادارات اوقاف و امور خیریه استان‌ها، اعلام شد که زمان ثبت نام برای شرکت در مرحله شهرستانی تا زمان برگزاری این مرحله ادامه خواهد داشت، البته این مدت صرفاً تا پایان شهریور است و شهرستان‌ها باید مسابقات مرحله شهرستانی خود را تا پایان این محدوده زمانی برگزار کنند.

حسینی با اشاره به روش‌های ثبت نام علاقه مندان در این دوره از مسابقات تصریح کرد: علاقه مندان به شرکت در این دوره از مسابقات، می‌توانند از طریق مراجعه به ادارات اوقاف و امور خیریه و اطلاع از زمان دقیق برگزاری مرحله شهرستانی، نسبت به ثبت نام حضوری یا ثبت نام از طریق پایگاه اینترنتی مسابقات به نشانی www.s-iqc.ir اقدام کنند.

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه اضافه کرد: ادارات اوقاف شهرستان‌ها باید اطلاعات شرکت کنندگانی که موفق به ثبت نام اینترنتی نشده‌اند را تا پایان مرحله شهرستانی در پایگاه اینترنتی مسابقات به نشانیwww.s-iqc.ir ثبت کنند تا اطلاعات این دوره از مسابقات در این پایگاه دسته بندی و یکپارچه سازی شود.

حسینی گفت: برخی از شرکت کنندگان ممکن است به دلایل مختلف، امکان ثبت نام در سایت یا مراجعه حضوری به ادارات اوقاف شهرستان محل سکونت خود را پیدا نکنند، لذا طبق پیش بینی‌های صورت گرفته این عزیزان می‌توانند روز برگزاری مسابقات با مراجعه به مسئولین برگزاری، نسبت به ثبت نام اقدام کنند و ادارات اوقاف نیز موظف به فراهم آوردن شرایط برای شرکت اینگونه شرکت کنندگان خواهند بود.

وی در پایان ضمن تشکر از ادارات کل اوقاف و امور خیریه استان‌ها به جهت تلاش در برگزاری با شکوه این دوره از مسابقات گفت: برگزیدگان این مرحله، مهر و آبان ماه سال جاری در مرحله استانی این مسابقات، با هم به رقابت خواهند پرداخت.

انتهای پیام

کد N931060