انتصاب مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات سازمان پزشکی قانونی

پزشكي قانوني

همزمان با روز پزشک و با حضور رییس، معاونان و جمعی از مدیران سازمان پزشکی قانونی، مراسم تودیع و معارفه مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و تحول اداری سازمان برگزار شد.

همزمان با روز پزشک و با حضور رییس، معاونان و جمعی از مدیران سازمان پزشکی قانونی، مراسم تودیع و معارفه مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و تحول اداری سازمان برگزار شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این جلسه حسین شمسیانی از سمت مدیریت اداره کل دفتر فناوری اطلاعات و تحول اداری سازمان تودیع و به عنوان مشاور عالی سازمان منصوب شد.

پیش از این ناصر بلیغ مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان مسئولیت مشاور عالی را عهده‌دار بود.

فریبرز آیتی که پنجشنبه گذشته جای خود را در اداره کل پزشکی قانونی استان گیلان به قربانی ثمین داده بود نیز در این جلسه به عنوان مدیرکل جدید فناوری اطلاعات و تحول اداری سازمان منصوب شد.

در این جلسه، احمد شجاعی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور با قدردانی از تلاش‌های شمسیانی در دوره تصدی اداره کل دفتر فناوری اطلاعات گفت: مشاوران نقش مهمی در تهیه محتوای مفید برای مسئولان سازمان‌ ها دارند و می توانند با ارزیابی دقیق از شرایط سازمان، نکات مهم و راهبردی را ارائه کنند؛ بنابراین برای شمسیانی در سمت جدید (مشاور عالی سازمان) هم آرزوی موفقیت داریم.

در ادامه شمسیانی با تشکر از رییس سازمان و با اشاره به سه محور مهم کاری شامل اصلاح تشکیلات سازمان، رفع مشکلات معیشتی کارکنان و افزایش بودجه‌های عمرانی سازمان اظهار کرد: از بدو حضور دکتر شجاعی در سازمان پزشکی قانونی کشور این سه محور به عنوان موضوعات اصلی در دستور کار این اداره کل قرار گرفت و تلاش شد برای تحقق آن به بهترین شکل عمل شود.

وی همچنین از همکاران خود در اداره کل فناوری اطلاعات و تحول اداری تشکر و برای آیتی، مدیرکل جدید آرزوی موفقیت کرد.

آیتی نیز با تبریک روز پزشک اظهار کرد: بعد از مدیریت در سطح چند استان و آشنایی با مسائل و مشکلات استانی و با توجه به صلاحدید رییس سازمان سعی در رفع مشکلات موجود خواهم داشت.

انتهای پیام

کد N931055