• ۱۵بازدید
یک نماینده اصولگرا:

عناصر لیبرال و سکولار جایی در پیشگاه ملت ندارند

یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: به اتاق فکر روانی دشمن که به دنبال سوء‌استفاده از متن توافق ایران با 1+5 هستند، هشدار می‌دهم که این بار فرزندان خمینی و خامنه‌ای پرچم ایستادگی و مقاومت را بر علیه منافع آنان خواهند برافراشت و خواب خوش را بر آنان حرام می‌کنند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایسنا، حسینعلی حاجی‌دلیگانی در نطق میان دستور امروز (یکشنبه) مجلس با تبریک میلاد امام رضا (ع) گفت: عمق ایستادگی در برابر آمریکا به عمق مرزهای رژیم صهیونیستی نفوذ خواهد کرد.

وی افزود: با تدبیر ولایت فقیه هر نوع فتنه داخلی و خارجی را خنثی خواهیم کرد. دنیا خواهد فهمید عناصر لیبرال و سکولار جایی در پیشگاه ملت ندارند.

به گفته این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، شورای نگهبان پاسدار جمهوریت و اسلامیت ایران اسلامی است و همه مسئولان باید این شورا را تقویت کنند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس از مسئولان خواست تا رکود دهها ماهه کشور را رفع کنند، سپس افزود: برای رفع مشکلات معیشتی طبقات پایین جامعه، اخراج کارگران، تاخیر در پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد مبارکه و اشتغال جوانان تدبیر شود.

حاجی‌دلیگانی از رییس‌جمهور خواست تا از به روزترین صنعت هواپیمایی کشور در شاهین‌شهر بازدید کرده و دستور حمایت از این صنعت را صادر کند.

وی همچنین از وزیر کشور خواست تا به یکی از استانداران توهین کننده به یکی از نمایندگان تذکر دهد.

انتهای پیام

وبگردی